Typ dnia: Belgia – Polska

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Belgia – Polska, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w środę 8 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Belgia przeżyła nie lada katastrofę w pierwszej kolejce Ligi Narodów, kiedy przed własnymi kibicami została całkowicie zmiażdżona przez Holandię przegrywając 1:4.

W porównaniu z innymi formacjami zespołu ich defensywa nie jest światowej klasy, a Holendrzy znaleźli sposób na wykorzystanie tego faktu w najlepszy możliwy sposób. Posiadanie piłki było wyrównane, nawet szanse na zdobycie goli były podobne pod względem liczby, tylko goście mieli jeden z bardziej efektywnych meczów w ostatnich latach.

Batshuayi zdołał tylko honorowego w doliczonym czasie gry, w którym zostali zniszczeni i prawdopodobnie zapamiętają go jeszcze przez jakiś czas.

Bramkarz Courtios (94/0) jest nieobecny, podobnie jak obrońca Denayer (35/1, Lyon), Bornauw (3/0, Wolfsburg), pomocnik Mangala (2/0), Sambi Lokonga (1/0, Arsenal), Benteke (45/18, Crystal Palace), Origi (32/3, Liverpool), Doku (10/2, Rennes) i Verschaeren (7/1).

Na początku mecz między Polską a Walią wyglądał dość pasywnie i nieciekawie, ale w drugiej połowie stał się znacznie bardziej ekscytujący.

Polska drużyna próbowała panować nad piłką, jednak bez większego efektu w postaci sytuacji podbramkowych, a sytuacja zmieniła się, gdy Walijczycy objęli prowadzenie za sprawą Williamsa w 52. minucie.

Podejście Polaków po stracie bramki zmieniło się na bardziej konkretnie, odwracając wynik meczu dzięki bramkom Kamińskiego i Świderskiego.

Obrońcy Walukiewicz (3/0, Cagliari), Reca (15/0, Spezia), Helik (7/0, Barnsley), Salamon (10/0, Lech Poznań), Rybus (66/2, Lokomotiw Moskwa) i pomocnik Moder (20/2, Brighton) nie zagrają w porównaniu do powołań w marcu.

Bez wątpienia rotacja jest tutaj koniecznością dla obu zespołów, ponieważ harmonogram jest po prostu zbyt wymagający po już męczącym sezonie. Mimo to wydaje się nieuniknione, że gospodarze zareagują po rozczarowującej porażce. Sami Polacy mogą to tylko urozmaicić, zdecydowanie mając na to jakość w ofensywie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
8 czerwca, 20:45 1 & over2.5 2.60
Możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600zł w FORTUNA zakłady bukmacherskie!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes