Typ dnia: Bayern Monachium – RB Lipsk

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bayern Monachium – RB Lipsk, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w sobotę 5 lutego 2022 roku, o godzinie 18:30.

Bayern Monachium nie miał żadnego problemu w poprzednim meczu na wyjeździe z Herthą, świętując łatwe zwycięstwo 1:4.

Już w pierwszej połowie strzelili dwa gole dzięki Tolisso i Mullerowi, dominując kompletnie od pierwszej do ostatniej minuty, z pewnością zasługując na kilka bramek więcej. Sane i Gnabry zdobyli kolejne gole pod koniec meczu, pozwalając berlińczykom na honorowe trafienie dopiero w 80. minucie.

Bawarczycy prowadzą w tabeli z sześcioma punktami więcej niż Dortmund i z pewnością będą dążyć do kolejnego zwycięstwa.

Bawarczycy nie mogą liczyć na napastnika Choupo-Motinga (9/3) i prawego obrońcę Sarra (4/0) ze względu na obowiązki międzynarodowe. Lewy obrońca Davies (16/0), pomocnik Goretzka (12/2), a także prawy obrońca Stanisic (8/0) nie zagrają z powodu kontuzji.

RB Lipsk był faworytem przeciwko Wolfsburgowi w poprzednim meczu ligowym, ale zwycięstwo było znacznie trudniejsze, niż oczekiwano. Dopiero w końcówce meczu Orban i Gvadiol zapewnili gospodarzom 3 punkty.

Mecz z Wolfsburgiem był dla Lipska 4 z rzędu spotkaniem, w którym zanotowali zwycięstwo.

RB Lipsk gra w tym sezonie znacznie poniżej oczekiwań, szczególnie w meczach na wyjazdach, ponieważ mają tylko jedno zwycięstwo w dziewięciu kolejkach – z siedmioma bramkami strzelonymi do tej pory.

Pomocnik Haidara (13/2) pełni obowiązki międzynarodowe, a napastnik Forsberg (17/4) jest kontuzjowany.

Bayern Monachium vs RB Lipsk H2H

11.09.21 RB Lipsk vs Bayern Monachium 1:4
03.04.21 RB Lipsk vs Bayern Monachium 0:1
05.12.20 Bayern Monachium vs RB Lipsk 3:3
09.02.20 Bayern Monachium vs RB Lipsk 0:0
14.09.19 RB Lipsk vs Bayern Monachium 1:1

W większości swoich meczach w Bundeslidze, z rzadkimi wyjątkami, gracze Bayernu Monachium wydają się po prostu nie do powstrzymania i mają znacznie lepszą jakość niż większość innych drużyn.  Bawarczycy wciąż mają tylko sześć punktów więcej niż Dortmund na drugim miejscu i muszą być gotowi w 100% na każdego przeciwnika. 

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
5 lutego, 18:30 1 (AH: -1) 1.59
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes