Typ dnia: Austria – Dania

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Austria – Dania, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w poniedziałek 6 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Austriacy odnieśli nieoczekiwane zwycięstwo 0:3 na wyjeździe z Chorwacją w zeszły piątek w pierwszej kolejce Ligi Narodów, wykorzystując w pełni stworzone okazje.

To Chorwaci mieli więcej posiadania piłki, ale w dość mało kreatywny sposób. Austriacy objęli prowadzenie za sprawą Arnautovicia w 41. minucie.

Od tego czasu grało im się znacznie łatwiej, mimo, że to gospodarze nadal mieli więcej posiadania piłki, ale goście po raz kolejny udowodnili, że piłka nożna nieprzewidywalna, ponieważ zdobyli kolejne dwa gole – dzięki Gregoritschowi i Sabitzerowi, i zapewnili sobie jedno z bardziej pamiętnych zwycięstw w ostatnich latach.

Bramkarz Bachmann (13/0, Watford), obrońcy Hinteregger (67/4, Eintracht Frankfurt), Dragovic (100/2, Crvena zvezda), Ulmer (31/0, Salzburg), Pomocnicy Ilsanker (61/0, Eintracht Frankfurt) , Grull (4/0, Rapid Wien), Schopf (32/6, Arminia Bielefeld), Schaub (29/8, Koln) i Grillitsch (33/1, Hoffenheim) nie zagrają w dzisiejszym meczu w porównaniu do powołań w marcu.

Dania również przystępuje do tego spotkania po mało oczekiwanym zwycięstwie, ponieważ udało im się wywalczyć trzy punkty na wyjeździe z Francją.

Francuzi nieco dominowali w pierwszej połowie, ale bez większych szans na gole, ale drugą otworzyli lepiej, strzelając gola za sprawą Benzemy w 51 minucie. Jednak Duńczycy nie poddali się i faktycznie spisywali się całkiem dobrze w kontratakach, strzelając bramki w 68. i 88. minucie, pozostawiając gospodarzy w małym szoku.

To samo można powiedzieć o ich zwycięstwie, ponieważ jest to coś do zapamiętania przeciwko jednemu z najbardziej utytułowanych narodów świata w ostatnich dziesięcioleciach.

Bramkarz Ronnow (8/0, Union Berlin), obrońcy Christensen (54/2, Chelsea), Maxso (2/0, Brondby), Bah (3/1, Slavia Praga), pomocnicy Norgaard (17/1, Brentford), Lindstrom (5/1, Eintracht Frankfurt) i napastnicy Wind (13/04), Dreyer (2/0, Midtjylland) i Bruun Larsen (6/1, Hoffenheim) nie zagrają tym razem.

Żadna z tych dwóch drużyn nie mogła marzyć o lepszym początku rozgrywek, i oba zespoły zdecydowanie przystępują do tego meczu z bardzo wysokim morale.

Grupa nadal jest bardzo mocna i chociaż duńska drużyna prawdopodobnie będzie dziś bliżej zwycięstwa, ja po raz kolejny będę decydował się na gole, ponieważ obaj dzisiejsi rywale udowodnili, jak mało potrzebują, aby strzelić gola. W połączeniu z dyspozycją i morale nie powinniśmy dziś oglądać gry pasywnej – wręcz przeciwnie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
6 czerwca, 20:45 over2.5 2.00
Możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600zł w FORTUNA zakłady bukmacherskie!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes