Typ dnia: Athletic Bilbao – Levante

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Athletic Bilbao – Levante, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w poniedziałek 7 marca 2022 roku, o godzinie 21:00.

Bilbao odniosło bolesną porażkę w Copa del Rey w zeszłą środę w rewanżowym meczu na wyjeździe z Valencią, kiedy przegrało to starcie o włos – 1:0.

To była ich druga porażka z rzędu, ponieważ ostatnim razem w LaLiga przeciwko Barcelonie nie byli w stanie dorównać rywalom, przegrywając to spotkanie aż 4:0, zdecydowanie mając nadzieję na zakończenie negatywnego bilansu w nadchodzącym starciu.

Bilbao zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli, o siedem punktów mniej niż zajmujący miejsce dające prawo gry w europejskich pucharach – Sociedad.

Prawy obrońca De Marcos (12/1) nie jest pewny występu, poza tym gospodarze nie mają żadnych innych zmartwień przed tym meczem.

Levante odwaliło kawał dobrej roboty w swoim ostatnim występie u siebie z lekko niedocenianym Elche, kiedy zagrali z piłką dość kreatywnie i świętowali zwycięstwo 3:0.

Objęli dwubramkowe prowadzenie po sześćdziesięciu siedmiu minutach gry i zaledwie kilka chwil później zdobyli przewagę liczebną na boisku, praktycznie zapewniając sobie zwycięstwo i ukoronnowując swój lepszy występ kolejną bramką strzeloną tuż przed końcem meczu.

Levante ostatnio wyraźnie się poprawia, ale wciąż jest głęboko w strefie spadkowej, obecnie zajmując ostatnie miejsce w tabeli.

Z powodu kontuzji w składzie gości zabraknie środkowych obrońców Vezo (21/0), Mustafiego (10/1), Postigo (6/0) i pomocnika Campany (13/2).

Athletic Bilbao vs Levante H2H
19.11.21 Levante kontra Ath Bilbao 0:0
04.03.21 Levante kontra Ath Bilbao 1:1
26.02.21 Levante kontra Ath Bilbao 1:1
11.02.21 Ath Bilbao kontra Levante 1:1
18.10.20 Ath Bilbao kontra Levante 2:0

Mimo że ostatnio nie notuje zbyt dobrych wyników, Bilbao jest dość rozsądnie uważane za mocnego faworyta dzisiejszego starcia i naprawdę nierealistyczne byłoby oczekiwać ich przegranej.

Jednak Levante dokłada wszelkich starań, aby jakoś uciec ze strefy spadkowej i na pewno nie podda się bez walki, ponieważ jestem przekonany, że oni również mogą odpowiedzieć celnymi trafieniami.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
7 marca, 21:00 BTTS (co to jest?) 1.91
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes