Typ dnia: Atalanta – RB Lipsk

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Atalanta – RB Lipsk, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 14 kwietnia 2022 roku, o godzinie 18:45.

Drużyna z Bergamo całkiem nieźle spisała się w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami, na wyjeździe remisując 1:1, mimo, że nie byli faworytami tego spotkania.

Objęli prowadzenie za sprawą Muriela w 17 minucie, ale w drugiej części gry drużyna niemiecka zdołała wyrównać po samobójczej bramce Zappacosty.

Atalanta aktualnie ma serię 3 meczów z rzędu bez zwycięstwa, biorąc pod uwagę mecze ligowe i pucharowe. W poprzednim spotkaniu, przegrała na wyjeździe z Sassuolo 2:1

Włosi nie mogą liczyć tym razem na środkowego obrońcę Djimsiti (24/0) i napastnika Ilicica (19/3). Pomocnik Freuler (23/1) nie jest pewny występu.

RB Lipsk jedzie do Włoch po remisie 1:1 w pierwszym meczu, a ponieważ zaczynają od zera, z pewnością widzę ich grających w charakterystyczny dla siebie sposób.

Lipsk przystępuje do tego spotkania po pewnym i przekonującym zwycięstwie ligowym z Hoffenheim, u siebie 3:0. Było to już 12 z rzędu spotkanie bez porażki dla RB Lipsk, i widać wyraźnie, że drużyna ta po średnim początku sezonu teraz ewidentnie wraca na właściwe tory.

Pomocnik Haidara (20/3) powinien być jedynym zmartwieniem dla gości.

Pierwszy mecz był dość otwarty i może powinniśmy wtedy zobaczyć jeszcze więcej bramek. Teraz, gdy nic jeszcze nie zostało rozstrzygnięte, obie drużyny powinny grać charakterystyczny dla siebie futbol. Obie wyglądają znacznie lepiej w ataku niż raczej często zawodząca defensywa, trudno wyobrazić sobie inny scenariusz, niż otwarty mecz pełny groźnych sytuacji podbramkowych.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
14 kwietnia, 18:45 over2.5 1.69
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes