Typ dnia: AS Roma – Feyenoord

Sprawdź nasz typ dnia na mecz AS Roma – Feyenoord, rozgrywany w ramach Ligi Konferencji UEFA, w środę 25 maja 2022 roku, o godzinie 21:00.

Rzymianie zdecydowanie przystępują do tego starcia z wysokimi oczekiwaniami, ponieważ udało im się zdobyć bilet do Ligi Europy na przyszły sezon, w rozgrywkach Serie A, a dzisiejsze trofeum byłoby tylko wisienką na torcie.

Ich droga do tego finałowego meczu była trudna, ale mimo to udało im się zapracować na miejsce w finale. W półfinale pokonali zawsze groźny Leicester, najpierw remisując na wyjeździe 1:1, a następnie pokonując ich u siebie 1:0.

Ofensywny pomocnik Mkhitaryan (31/5)nie jest pewny występu.

Feyenoord odwalił kawał dobrej roboty w pierwszym meczu półfinałowym, pokonując u siebie niewygodną Marsylię 3:2, a tydzień później zdołali zakończyć mecz rewanżowy bezbramkowym remisem we Francji.

Podobnie jak ich przeciwnik w nadchodzącym finale, zapewnili sobie występy w Europie dzięki rozgrywkom w Eredivisie, kończąc sezon na trzecim miejscu w tabeli, wykazując godną pozazdroszczenia moc przez cały sezon i podróżują do Albanii, chcąc przeciwstawić się mocniejszym rywalom.

Holenderskiemu zespołowi brakować będzie bramkarza Bijlowa (22/0), a defensywny pomocnik Kokcu (32/7) pozostaje w tej chwili wątpliwy.

Rzymianie mają większe doświadczenie w tego typu meczach, co może być punktem zwrotnym w tym spotkaniu i szczerze uważam, że przy odpowiednim podejściu powinni być w stanie pokonać Holendrów.

Wyglądało na to, że drużyna z Rzymu jest najbardziej zainteresowana tym trofeum w ostatniej części sezonu, ale mimo to Feyenoord jest dość silną drużyną i może być niebezpieczny, więc stawiam na zdobycie trofeum przez AS Roma, ale nie koniecznie w 90 minutach.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
25 maja, 21:00 AS Roma zdobędzie trofeum 1.64
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes