Typ dnia: Viktoria Pilzno – Qarabag

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Viktoria Pilzno – Qarabag, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 23 sierpnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Pilzno jest zdecydowanie w lepszej sytuacji w porównaniu do rywala w nadchodzącym rewanżu, ponieważ przetrwało bez straconej bramki tydzień wcześniej na wyjeździe przeciwko Qarabag, w spotkaniu zakończonym bez bramek.

Obiektywnie patrząc, pozostawali pasywni przez pełne dziewięćdziesiąt minut, pozostawiając drużynę z Azerbejdżanu jako dość niebezpieczną przy wielu okazjach, ale na szczęście ich obrona wytrzymała presję i utrzymała nienaruszoną bramkę w tym spotkaniu.

Obrońcy Reznik (do tej pory bez występu), Kasa (2/0), pomocnik Qose (1/0) i napastnik Bassey (1/0) nie zagrają w dzisiejszym meczu.

Qarabag z pewnością odczuwa pewne rozgoryczenie, że nie był w stanie znaleźć drogi do bramki rywali, kiedy zmarnowali wiele okazji, co może łatwo odbić się negatywnie na ich drodze do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, zachowali inicjatywę podczas pierwszego meczu, ale zabrakło im tego ostatniego akcentu na finiszu, pozostawiając otwartym wynik decydującego meczu, ale tym razem na warunkach drużyny z Pilzna.

Środkowy obrońca Medina oraz prawy obrońca i kapitan drużyny Miedwiediew są nieobecni.

Czeska drużyna jest bardzo pewna w meczach u siebie, szczególnie w odniesieniu do występów w Europie, i zdecydowanie sądzę, że zagrają bardziej kreatywnie w porównaniu z poprzednim meczem.

Qarabag może być niewygodny, nie ma co do tego wątpliwości, ale szczerze mówiąc, mieli swoją szansę i teraz nadszedł czas, aby Pilzno pokazało, na co ich stać, i przypieczętowało los drużyny Azerbejdżanu przed swoimi kibicami i na własnych wrunkach.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
23 sierpnia, 21:00 1 2.37
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes