Typ dnia: Tuzla City – AZ Alkmaar

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Tuzla City – AZ Alkmaar, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Konferencji, w czwartek 28 lipca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Tuzla City zanotowała lepszy wynik, niż mogliby nawet marzyć przed wizytą w Holandii w zeszłym tygodniu, ponieważ ponieśli niewielką porażkę 1:0.

Gra rozpoczęła się w najgorszym możliwym scenariuszu, ponieważ stracili gola z rzutu karnego w 12. minucie wykorzystanego przed de Wita, a Holendrzy nadal mocno naciskali.

Jednak druga połowa minęła w znacznie wolniejszym tempie i gospodarzom nie udało się zdobyć kolejnych bramek, więc zespół z Bośni i Hercegowiny wciąż ma promyk nadziei na awans.

Bramkarz Barcola i pomocnik Veselinovic (1/0) nie zagrają, obaj są również nowo pozyskanymi graczami.

Jak już powiedziałem, AZ Alkmaar na początku miał kontrolę na meczem, jednak w miarę upływu czasu brakowało im prawdziwej ostrości, a nawet stracili tempo w drugiej połowie.

W miarę zbliżania się do końca spotkania prawdopodobnie również byli zadowoleni z wyniku, nie chcąc dalej ryzykować.

Poza tym meczem, nadal są zaangażowani w mecze przedsezonowe, przegrywając tylko z Olympiakosem, remisując z PAOK i wygrywając z Zwolle, Westerlo, a ostatnio z Bolonią 1:0 w zeszłą niedzielę.

Napastnik Karlsson (38/17, ostatni sezon) i prawy obrońca Sugawara (36/1, ostatni sezon) nie zagrają w tym meczu.

W miarę upływu przygotowań AZ powinien być coraz lepsze – przynajmniej w porównaniu z takimi przeciwnikami.

Tuzla trzymała się dobrze w pierwszym meczu, ale teraz, gdy wynik wciąż nie jest rozstrzygnięty, a gospodarze prędzej czy później muszą ryzykować, goście z Alkmaar powinni zdecydowanie mieć przewagę podczas tego starcia i prawdopodobnie strzelą i stworzą więcej niż to, co zrobili w pierwszym spotkaniu.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
28 lipca, 20:45 2 (AH: -1) 1.76
Author: Isobel Hughes