Typ dnia: Sundsvall – Hacken

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sundsvall – Hacken, rozgrywany w ramach szwedzkiej Allsvenskan, w poniedziałek 18 lipca 2022 roku, o godzinie 19:00.

Sundsvall zaprezentował się bardzo dobrze w ostatniej kolejce na wyjeździe z faworyzowanym Varnamo, kiedy udowodnili, że bukmacherzy nie mieli racji i zdobyli punkt w remisie 1:1.

Stracili gola już w 4 minucie, ale pokazali determinację i charakter, zwłaszcza w drugiej części gry, strzelając wyrównującą bramkę w 56 minucie gry.

Sundsvall jest obecnie na 14. miejscu, generalnie nie błyszcząc w tym sezonie, ponieważ do tej pory zebrał dziesięć punktów po 13 meczach i aktualnie znajduje się w strefie barażowej o utrzymanie.

Napastnik Helenius pozostaje nieobecnym od początku nowego sezonu. Napastnik Bengston (4/0) nie jest pewny występu.

Hacken spełniło oczekiwania dotyczące ostatniego występu na wyjeździe przeciwko Mjallby, świętując zwycięstwo 1:2.

Goście zeszli na przerwę przegrywając 1:0, ale poprawili swoją kreatywność z piłką przy nodze, gdyż w drugiej części meczu zdobyli dwie bramki za sprawą Bengtssona i Youssefa, ale trzeba przyznać, że remis byłby wynikiem bardziej sprawiedliwym.

Hacken zajmuje 2. miejsce w tabeli, z dwoma punktami straty do prowadzącego Djurgarden.

W drużynie gości zabraknie bramkarza Rasheeda (2.0), pomocnika Friberga (7/0), napastników Trpcevskiego (6/0) i Traore’a (na razie bez występu).

Patrząc obiektywnie, Hacken pokazuje znacznie więcej w tym sezonie w porównaniu do swoich przeciwników i byłbym naprawdę zaskoczony, gdyby nie wykorzystali tej szansy na kolejną trójkę.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
19 lipca, 19:00 2 1.55
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes