Typ dnia: Sogndal – Stabeak

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sogndal – Stabeak, rozgrywany w ramach norweskiej OBOS-leagen, w poniedziałek 25 lipca 2022 roku, o godzinie 18:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Sogndal przyzwoicie zaprezentował się w ostatniej rundzie wyjazdowej z faworytem Ranheim, kiedy zdobyli punkt w zremisowanym meczu 3:3, mimo że bukmacherzy nieco ich nie docenili.

W dość dynamicznym pojedynku, w którym obie strony strzelały z wszystkich dział, goście po 75 minutach gry uzyskali przewagę 3:2, ale generalnie było to wyrównane starcie, a gospodarzom zasłużenie udało się wyrównać w ciągu ostatnich dziesięciu minut.

Sogndal jest obecnie na 6. miejscu w tabeli, mając o trzy punkty mniej niż ich przeciwnicy w nadchodzącym starciu.

Środkowy obrońca Ove Roseth (9/1), lewy obrońca Egil Flo (6/0) i napastnik Godly Michael (11/2) nie będą gotowi na dzisiejszy mecz. Defensywny pomocnik Blarud (13/1) prawdopodobnie nie jest jeszcze gotowy na pełne dziewięćdziesiąt minut, podobnie jak napastnik Hovenem (12/1).

Stabaek nie spisał się najlepiej w ostatnim starciu u siebie ze sporo słabszym KFUM, zdobywając tylko punkt w remisie 2:2.

Gospodarze przegrywali 2:1 od pięćdziesiątej szóstej minuty, ale od tego momentu zagrali bardziej agresywnie i zdołali wyrównać za sprawą Edvardsena w 70. minucie.

Stabaek zajmuje 2. miejsce w tabeli, mając o trzy punkty mniej w porównaniu do liderów z Brann.

Lewy obrońca Lange (12/0) pozostaje w tej chwili poza składem, a zespół nie ma zmartwień o nowe kontuzje.

Obie drużyny pokazały przyzwoitą jakość w ostatnich meczach i po prostu nie sądzę, aby to starcie było inne w porównaniu z poprzednimi.

Wynik nie jest tak oczywisty, ale pod względem bramkowym jestem prawie pewien, że czeka nas całkiem interesujące starcie między tymi dwoma zespołami. Obie drużyny wybierają rozwiązania ofensywne i są znacznie bardziej niezawodne w ataku.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
25 lipca, 18:00 over2.5 1.58
Author: Isobel Hughes