Typ dnia: Slovan Bratysława – Ferencvaros

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Slovan Bratysława – Ferencvaros, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 27 lipca 2022 roku, o godzinie 20:30.

Slovan Bratysława zaskoczył w pierwszym meczu wyjazdowym z Ferencvarosem, ale wygrana 1:2 przyszła w dość niespodziewanych i szczęśliwych okolicznościach, ponieważ strzelili oba gole w ostatnich dziesięciu minutach meczu.

Byli nieco pasywni, zmieniając to po stracie gola i mieli trochę szczęścia, zmieniając całkowicie przebieg meczu, strzelając dwa gole w ciągu pięciu minut za sprawą Kashia i Barseghyana.

W weekend mieli również lepszy występ przeciwko Trencin w lidze krajowej, odnotowując zwycięstwo 4:0 u siebie, co dodatkowo wzmocniło ich morale.

Gospodarzom powinno zabraknąć jedynie pomocnika Zmrhala (2/0). Bramkarz Sulla, pomocnik Rabiu pozostają długo nieobecni.

Ferencvaros wyglądał na drużynę, która panowała nad przebiegiem pierwszego meczu, mając dużo więcej posiadania piłki i nawet Zachariassen wyprowadził ich na prowadzenie w 70. minucie.

Mimo że ich fani prawdopodobnie oczekiwali bardziej dominującego podejścia, nawet to wyglądało na kontrolowaną sytuację ze strony Ferencvaros do ostatnich dziesięciu minut, kiedy wszystko zmieniło się dla nich do góry nogami.

Teraz będą mieli dużo trudniejszą pracę do wykonania, ale oczekuję, że zaczną atakować od pierwszej minuty.

Obrońca Mmaee (23/0), napastnik Zubkov (20/1) i nowo pozyskany ofensywny Haraisvili odpadają z gry. Statystyki pochodzą z poprzedniego sezonu.

Pierwszy mecz stał się naprawdę interesujący po zdobyciu gola i oczekuję, że drużyny będą kontynuować grę w ten sam sposób od pierwszej minuty, wiedząc, że taki wynik nie daje awansu gościom. 

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
27 lipca, 20:30 over2.5 1.93
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes