Typ dnia: SJK – Flora Tallin

Sprawdź nasz typ dnia na mecz SJK – Flora Tallin, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Konferencji UEFA, w czwartek 14 lipca 2022 roku, o godzinie 18:00.

SJK wydawał się dość pasywny w pierwszym meczu, mając nieco więcej posiadania, ale nie był tak kreatywny, jak się tego spodziewałem.

Wręcz przeciwnie, to gospodarze wyglądali bardziej konkretnie przy mniejszym posiadaniu piłki i zasłużenie strzelili jedynego gola w pierwszym meczu. To tylko utrudnia sprawę fińskiej drużynie, ale nie ma wątpliwości, że spróbują teraz powalczyć z bardziej aktywnym i ofensywnym podejściem na własnym terenie.

SJK zaskoczył nieco przez weekend, wygrywając u siebie Honka 3:2 (wyrównując stan meczu dwa razy), zwiększając morale jeszcze bardziej przed tym spotkaniem.

Trener fińskiej drużyny nie powinien wiele zmieniać w wyjściowym składzie.

Flora Tallinn dostała to, czego chciała i potrzebowała w pierwszym meczu, jednak w nadchodzącym meczu będzie musiała być bardzo ostrożna.

Tworzyli znacznie więcej sytuacji, ale ich szanse nie były tak czyste i 100%, lecz zasłużyli na to zwycięstwo. Atmosfera wokół klubu jest na bardzo dobrym poziomie, drużyna Estońska ma 7 meczów z rzędu bez porażki w tym 6 zwycięstw, co dodatkowo podnosi ich morale.

Kilku graczy nie jest pewnych występu z powodu drobnych problemów z kontuzjami przed tym starciem.

SJK był zaskakująco nieaktywny w pierwszym meczu i to jest coś, co tym razem po prostu musi się zmienić, jeśli mają mieć jakiekolwiek szanse. Flora pozostaje dość niebezpieczna i nie jest słabsza, z pewnością starając się zagrozić im przynajmniej za pomocą kontr.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
14 lipca, 18:00 over2.5 2.07
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes