Typ dnia: Sheriff – Maribor

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sheriff – Maribor, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 26 lipca 2022 roku, o godzinie 19:00.

Sheriff może być nieco rozczarowany, że ​​nie udało im się odnieść zwycięstwa w pierwszym meczu, ale jestem przekonany, że mogą teraz stanąć na wysokości zadania i pokazać różnicę w jakości przed własnymi fanami.

Wyglądali lepiej w prawie każdym aspekcie gry, nie wykorzystując niektórych naprawdę przyzwoitych szans, jakie mieli. To był ich trzeci mecz w nowym sezonie, ponieważ wciąż mają czyste konto, po wygranym 1:0 z Zrinskim w pierwszej rundzie.

Oczywiście ich linia ataku ma jeszcze kilka rzeczy do poprawienia i zacznie działać dobrze, natomiast defensywna wygląda już solidnie i niezawodnie w starciach z tego typu przeciwnikami.

Gospodarzom zabraknie nowo pozyskanego skrzydłowego Atiemwena. Środkowy obrońca Dulanto podpisał niedawno kontrakt z FC Riga.

Maribor mógł być zadowolony z końcowego wyniku, bo w bezbramkowym meczu u siebie Sheriffm nie pokazali zbyt wiele.

Mało tego, przez większość czasu bronili się i nie stworzyli zbyt wiele sytuacji pod bramką rywala. Mimo że mecz zakończył się bezbramkowym remisem jasne jest, że przed nimi znacznie trudniejsze zadanie i że muszą więcej zaryzykować, aby zmienić sytuację w rewanżu.

Odnieśli również zwycięstwo 3:2 nad ND Goricą podczas weekendu u siebie, w meczu, w którym stworzyli wiele okazji, ale także wykazali słabe punkty z tyłu i zbyt łatwo tracili gole.

Nie mogą skorzystać z napastnika Bozica (2/0), który na razie pozostaje niepewny występu, podobnie jak prawy obrońca Milec (3/0) i pomocnik Pihler (4/0).

Sheriff miał trochę pecha w pierwszym meczu i oczekuję, że będą jeszcze bardziej ofensywni i agresywni w ofensywie, a także bardziej konkretni w wykańczaniu akcji. Goście nawet w pierwszym meczu nie zdołali tak naprawdę zorganizować ataków i trudno uważać, że tym razem zrobią coś więcej w ataku.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
26 lipca, 19:00 1 1.66
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes