Typ dnia: Shelbourne – Dundalk

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Shelbourne – Dundlak, rozgrywany w ramach irlandzkiej Premier Division, w piątek 24 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Shelbourne w poprzedniej rundzie miało wielką szanse na zdobycie trzech punktów na wyjeździe z Bohemians i choć przez prawie całą drugą połowę grali z zawodnikiem więcej, to ponieśli niewielką porażkę 1:0.

Była to ich druga z rzędu porażka, ponieważ wcześnie, przegrali również na wyjeździe z Shamrock Rovers 2:0.

Zespół jest teraz na siódmej pozycji, wystarczająco daleko od walki o utrzymanie, ale także dziesięć punktów za miejscem dającym prawo gry w Europie, które zajmuje Derry City.

Napastnik McSweeney pozostaje nieobecny od początku sezonu, podczas gdy napastnik Boyd (16/6) powraca po odbyciu zawieszenia.

Dundalk zrobił to, co było potrzebne w poprzedniej kolejce, wygrywając u siebie z Shamrock 1:0. Nie byli faworytami tego spotkania, przeciwko liderom tabeli, jednak postarali się o niespodziankę i zapisali na swoim koncie cenne 3 punkty..

Sama gra była właściwie dość pasywna, z wyrównanym posiadaniem piłki, ale także pod względem liczby realnych szans obu stron.

Nieco bardziej konkretni pod koniec byli gospodarze, którzy objęli prowadzenie za sprawą Bensona w 80. minucie, mając jeszcze łatwiejsze zadanie pod koniec, ponieważ goście otrzymali czerwoną kartkę, kilka minut później.

Dundalk ma teraz zaledwie pięć punktów straty do Shamrock oraz 1 mecz zaległy do rozegrania, więc mają ogromną szansę zbliżyć się do pozycji lidera.

Obrońca Gartland (4/0) nie zagra w tym meczu, podobnie jak pomocnik Mountney, który i tak do tej pory nie grał.

Shelbourne vs Dundalk H2H
22.04.22 Dundalk vs Shelbourne 2:1
11.03.22 Shelbourne vs Dundalk 1:1
11.09.20 Dundalk vs Shelbourne 3:2
21.02.20 Shelbourne vs Dundalk 1:2
20.05.16 Dundalk vs Shelbourne 2:0

Dundalk przystępuje do tego stracia po podnoszącym morale zwycięstwie nad liderami Premier Division i nic poza kolejnymi trzema punktami ich nie zadowoli.

Shelbourne nie jest w najlepszej formie, można powiedzieć, że wygląda na przeciętną drużynę, a poza tym nie stwarzają wielu niebezpiecznych sytuacji podczas meczu. W takich okolicznościach Dundalk powinien być o wiele bliżej osiągnięcia potrzebnego zwycięstwa.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
24 czerwca, 20:45 2 (DnB) 1.64
Możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600zł w FORTUNA zakłady bukmacherskie!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes