Typ dnia: Sheffield Wed – Burton

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sheffield Wed – Burton, rozgrywany w ramach angielskiego EFL Trophy, we wtorek 20 września 2022 roku, o godzinie 20:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Sheffield przystępuje do meczu w rozgrywkach EFL Trophy po ostatniim dość szczęśliwym remisie w League One u siebie z Ipswich, kiedy ledwo udało im się zremisować 2:2.

Od siedemdziesiątej minuty gry przegrywali 0:2, ale podeszli z dużym skupieniem do ostatniej fazy spotkania i pomyślnie odrobili straty po golach Byersa w 75 minucie, oraz Smitha w 89., udowadniając po raz kolejny, że są zdolni do zdobywania bramek, jeśli mają odpowiednie okazję.

Sheffield jest obecnie bez zwycięstwa w rozgrywkach EFL Trophy, dzieląc grupę z Burton City, Leicester U21 i Ipswich, ale ich ogólne wyniki w tym sezonie są jak dotąd obiecujące, zdecydowanie dając im nadzieję na pierwsze trzy punkty.

W drużynie gospodarzy odpada obrońca Famewo (1/0) i pomocnik Adeniran (2/0). Prawdopodobna jest rotacja w składzie.

Burton zakończył swoją negatywną passę w dwóch meczach i dostarczył sporą niespodziankę w ostatnim występie w League One na wyjeździe przeciwko Exeter, kiedy grali bardziej kreatywnie i odnieśli zwycięstwo 0:2.

Po bezbramkowej pierwszej części goście poprawili swoją grę, w drugiej części meczu i strzelił dwa gole za sprawą Oshilaja i Keillora-Dunna, pokazując przyzwoitą grę w kontratakach.

Burton ma jedno zwycięstwo w fazie grupowej EFL Trophy, ale zmierza w kierunku trudnego pojedynku z wysoce zmotywowanym Sheffield.

Ciągle brakuje im obrońcy Mancienne (jak dotąd brak występu) oraz pomocnika Shaughnessy’ego (4/0). Rotacja składu również jest prawie pewna.

Burton wykonał świetną robotę w swoim ostatnim meczu, ale obiektywnie patrząc, ich występy w tym sezonie po prostu nie są tak przekonujące, co naprawdę stawia ich na podrzędnej pozycji w nadchodzącym starciu.

Sheffield z drugiej strony ma ostatnio drobne problemy, ale są zdecydowanie bardziej wszechstronni w każdym aspekcie gry w porównaniu do swoich przeciwników, a przy odpowiednim podejściu nie ma powodów, aby kwestionować ich pozytywny wynik w tym meczu.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
20 września, 20:00 1 1.52
Author: Isobel Hughes