Typ dnia: Schalke – Union Berlin

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Schalke – Union Berlin, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w sobotę 27 sierpnia 2022 roku, o godzinie 15:30.

Mało udany powrót Schalke do Bundesligi był kontynuowany podczas ostatniego meczu z Wolfsburgiem, kiedy nie byli zbyt kreatywni w ofensywie i zdobyli tylko punkt w remisie 0:0, przedłużając na razie passę bez zwycięstwa do trzech meczów.

Mieli szansę na strzelenie gola w ostatnich sekundach pierwszej części, ale niestety Terodde nie trafił z rzutu karnego, a ich gra całkowicie się rozpadła w drugiej części i mogą uważać się za szczęściarzy, że nie stracili przynajmniej jednego gola w tym starciu.

Skrzydłowy Mohr nie jest jeszcze wystarczająco sprawny, a napastnik Polter nie jest pewny występu.

Union Berlin przystępuje do tego starcia z pozytywnym nastawieniem, ponieważ od początku nowego sezonu nie doznał porażki, wygrywając z Lipskiem w ostatnim meczu u siebie 2:1.

Gospodarze spisywali się bardzo dobrze w tym meczu, obejmując dwubramkowe prowadzenie po golach Siebatcheu i Beckera, grając defensywnie w drugiej połowie, tracąc gola w 83 minucie.

Środkowy obrońca Baumgartl nie jest wystarczająco sprawny by zagrać w dzisiejszym meczu.

Realistycznie rzecz biorąc, Union Berlin niezaprzeczalnie pokazuje więcej od początku sezonu i moim zdaniem jest zdecydowanie bliższy odnotowania kolejnego pozytywnego wyniku.

Jednak jest za wcześnie, aby całkowicie wykluczyć Schalke, a ostatnio remis wydawał się im odpowiadać, więc należy obstawiać mądrze i ostrożnie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
27 sierpnia, 15:30 2 (DnB) 1.70
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes