Typ dnia: RW Essen – Saarbrucken

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RW Essen – Saarbrucken, rozgrywany w ramach niemieckiej 3. Bundesligi, w poniedziałek 19 września 2022 roku, o godzinie 19:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Essen nie zaprezentował się zbyt dobrze w swoim ostatnim występie na wyjeździe z faworyzowanym Osnabruck, pokazując bardzo niewiele z przodu i przegrywając ten mecz 1:0.

Goście stracili jedynego w tym starciu gola po strzale Simakala w 38. minucie, tworząc kilka skromnych okazji w pierwszej części, ale wyraźnie brakowało im nieco więcej finezji na finiszu, aby uzyskać bardziej konkretny wynik w tym starciu.

Essen zajmuje 17. miejsce w tabeli, z sześcioma punktami zebranymi w ośmiu rozegranych do tej pory w rozgrywkach 3. Bundesligi meczach.

Środkowy obrońca Heber (8/0), lewy obrońca Romling (7/0), prawy obrońca Sponsel (3/0), pomocnicy Fandrich (3/0), Eisfeld (6/0) i Harenbrock (5/0 ) nie zagrają dzisiaj.

Saarbrucken ostatecznie zakończyło swoją 4 meczową passę remisów, w ostatniej kolejce wyjazdowej przeciwko słabiutkiemu Bayreuth, grając z całkowitą dominacją i odnosząc wysokie zwycięstwo 0:6.

Jak widać po wyniku, goście zagrali niemal perfekcyjnie, strzelając trzy gole w każdej części meczu, wykorzystując każdą szansę z niemal idealną skutecznością.

Saarbrucken plasuje się na 3. miejscu w tabeli, z sześcioma punktami straty w porównaniu do liderów z Elversberg.

W składzie gości zabraknie środkowego obrońcy Boedera (1/0), prawego obrońcy Ernsta (3/0), defensywnego pomocnika Zeitza (4/0) i napastnika Steinkottera (2/0).

Drużyna gości wchodzi w to starcie w lepszej ogólnej formie w porównaniu do rywali, zwłaszcza po ich ostatnim perfekcyjnym spotkaniu, i z pewnością chętnie będą kontynuować w swoje mecze w podobny sposób.

Z drugiej strony Essen ma pole do poprawy w tym sezonie i nie ma lepszego miejsca na rehabilitację niż ich dom, więc tak czy inaczej, dość trudno jest wyobrazić sobie, jak jedna z drużyn zachowuje czyste konto w tym starciu i wybiera bardziej pasywne podejście.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
19 września, 19:00 over2.5 1.74
Author: Isobel Hughes