Typ dnia: QPR – Hull City

Sprawdź nasz typ dnia na mecz QPR – Hull City, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, we wtorek 30 sierpnia 2022 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

QPR w końcu zdołało zakończyć swój trzymeczowy fatalną passę bez zwycięstwa w ostatnim meczu na wyjeździe z nieco faworyzowanym Watford, kiedy zagrali bardziej kreatywnie z piłką i odnieśli niewielkie zwycięstwo 2:3.

Obie drużyny po pięćdziesięciu minutach gry dwukrotnie trafiały do siatki, zapewniając widzom niezłą rozrywkę, jednak goście nieco lepiej wykorzystali swoje szanse i przypieczętowali los gospodarzy kolejnym strzelonym w tym meczu golem 70 minucie za sprawą Adomaha.

QPR zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli, mając do tej pory osiem punktów na koncie.

W drużynie gospodarzy brakuje ofensywnego pomocnika Richardsa (1/0) i środkowego obrońcy Clarke-Saltera (1/0).

Hull pozytywnie zaskoczyło w poprzedniej kolejce przeciwko faworyzowanemu Coventry, kiedy wykorzystali przewagę własnego boiska w najlepszy możliwy sposób i odnieśli zwycięstwo 3:2.

Gospodarze okazali się bardziej niebezpieczni na finiszu pomimo niekorzystnej sytuacji w posiadaniu piłki i po pięćdziesięciu sześciu minutach gry mieli przewagę 3:1, mimo straty bramki w 69 minucie, pokazali się na tyle solidnie w obronie, aby zachować przewagę do końca starcia.

Hull zajmuje 3 miejsce w tabeli, mając o jeden punkt mniej niż liderzy z Reading.

Goście muszą radzić sobie bez kontuzjowanych pomocników Tufana (5/2), Sinika, a nie pewny występu jest ofensywny pomocnik Sayyadmanesh (4/0).

Obie drużyny przystępują do tego starcia po zwycięstwach zwiększających morale, a ich maksymalne zaangażowanie jest również bardzo oczekiwane w nadchodzącym meczu. Każdy z nich pokazał ostatnio więcej niż przyzwoitą moc w ofensywie, ale nadal obie drużyny nie radzą sobie najlepiej w linii defensywnej, ponieważ zbyt często tracą bramki. Trudno jest mi więc wyobrazić sobie, aby któraś z drużyn zakończyła mecz z czystym kontem – niezależnie od wyniku.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
30 sierpnia, 20:45 BTTS 1.82
Author: Isobel Hughes