Typ dnia: Qarabag – Lech Poznań

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Qarabag – Lech Poznań, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 12 lipca 2022 roku, o godzinie 18:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Qarabag pozostawił bardzo przyzwoite wrażenie w pierwszym meczu, ale i tak poniósł porażkę 1:0 na wyjeździe z mistrzem Polski Lechem Poznań.

Jest to wynik, który sprawia, że ​​ich pozycja jest teraz nieco trudniejsza, ale także obraz pierwszego etapu zdecydowanie daje im nadzieję, że uda im się odwrócić sytuację. To oni byli nieco bardziej aktywni na boisku, też przyzwoicie zagrażając bramce rywala, i to jest to, co będą musieli ponownie pokazać przed własnymi fanami i to z większą skutecznością.

Ich okres przygotowań obejmował zwycięstwo nad rumuńską drużyną FC Botosani 4:0, remisy z Holstein Kiel 2:2 i 1:1 z rumuńskim Universitatea Craiova.

Ofensywny pomocnik Jankovic odszedł z drużyny do Hapoel Tel Aviv.

Dzięki jedynej bramce zdobytej w 41. minucie, za sprawą Ishaka, Lech Poznań jedzie z niewielką przewagą 1:0 do Azerbejdżanu.

Jednak niemal wszystko, z wyjątkiem końcowego wyniku, jest dla nich bardzo niepokojące, ponieważ Qarabag przeważał w pierwszym meczu, a teraz powinien być jeszcze bardziej niebezpieczny pod każdym możliwym względem, przed własną publicznością. W weekend ponieśli porażkę 0:2 z Rakowem w meczu o Superpuchar Polski.

Obrońca Salamon (25/3, ostatni sezon) pozostaje kontuzjowany.

Ich poprzednia porażka z Rakowem nie jest powodem do zmartwień, jednak teraz przed nimi o wiele trudniejsza praca. Sądzę, że Qarabag będzie kontrolował grę i prędzej czy później powinien zaatakować. Lech jest w stanie odpowiedzieć i miejmy nadzieję, że będzie wyglądał nieco ostrzej niż w poprzednim meczu, ale też będzie miał nieco więcej miejsca w ataku, gdy strona azerska się otworzy.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
12 lipca, 18:00 BTTS 2.14
Author: Isobel Hughes