Typ dnia: Qarabag – FC Zurich

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Qarabag – FC Zurich, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 19 lipca 2022 roku, o godzinie 18:00.

Qarabag całkowicie zasłużenie awansował do drugiej rundy pokonując w dwumeczu Mistrzów Polski – Lecha Poznań.

Byli lepsi w pierwszym meczu, ale ponieśli niewielką porażkę na wyjeździe 1:0, jednak rewanż w zeszłym tygodniu był dla nich ogromnym wyzwaniem po stracie gola już w pierwszej minucie.

Kady i Ozobic odwrócili wynik w pierwszej połowie, a Qarabag całkowicie zniszczył przeciwników w drugiej i ograniczył Lecha niemal do zera w ataku. Medina, Kady i Huseynov strzelili bramki w drugiej połowie, w meczu, który potwierdził ich standardy.

Bramkarz Mahammadalijew (2/0) powinien być gotowy na to spotkanie, a defensywny pomocnik Qarajew (1/0) nie jest pewny występu.

FC Zurych zdobył tytułu w szwajcarskiej Superlidze, jednak już otrzymał sygnał ostrzegawczy, że w nowym nie będzie tak łatwo.

Na początku przygotowań postawili na nieco łatwiejszych przeciwników, kończąc je porażką 3:2 ze Stuttgartem.

W pierwszym oficjalnym meczu przegrali z Young Boys 4:0 w ostatni weekend, pokazując więcej niż wynika z końcowego wyniku, ale także całkowicie zawodząc w ostatnich trzydziestu minutach, tracąc wszystkie cztery gole.

Środkowy obrońca Omeragic (27/0, ostatni sezon) raczej nie zagra, podobnie jak defensywny pomocnik Dzamaili (25/1, ostatni sezon).

Qarabag pokazał już pożądany poziom formy i ducha rywalizacji, podczas gdy Zurych nieco zawiódł w starciu z Young Boys. Wizyta w Azerbejdżanie i granie na wyjeździe z Karabachem to tradycyjnie nie lada zadanie dla większości walczących z nimi europejskich drużyn, więc nie powinno być inaczej w przypadku Zurychu, który stracił cztery gole zaledwie kilka dni temu. Jeśli ktokolwiek ma zwyciężyć, z pewnością byliby to gospodarze, którzy są w bardzo dobrej formie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
19 lipca, 18:00 1 (DnB) 1.55
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes