Typ dnia: Odd – Rosenborg

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Odd – Rosenborg, rozgrywany w ramach norweskiej Eliteserien, w sobotę 30 lipca 2022 roku, o godzinie 18:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Odd zaliczyło dobry występ w ostatnim meczu przeciwko faworyzowanemu Kristiansund i zdobyli punkt w remisie 2:2 na wyjeździe.

Na przerwę schodzili przegrywając 2:0, ale wyszli z szatni wyraźnie bardziej zmotywowani i skutecznie wyrównali wynik dwoma golami strzelonymi za sprawą Jorgensena i Ruuda na wczesnym etapie drugiej połowy.

Odd jest obecnie na 10. miejscu w tabeli, siedem punktów przed Tromso ze strefy spadkowej.

Napastnik Lauritsen (13/5) i pomocnik Kitolano (15/0) opuszczą klub w najbliższych dniach.

Rosenborg spełnił oczekiwania w ostatniej kolejce u siebie ze wspomnianym wcześniej Tromso, które bez większych problemów pokonali 3:0.

Gospodarze strzelili dwa gole w pierwszej części gry i jeszcze raz tuż przed zakończeniem starcia, grając godną pozazdroszczenia piłkę, wyglądając ostatnio całkiem stabilnie we wszystkich rozgrywkach.

Rosenborg zajmuje 5. miejsce w tabeli, z trzema punktami straty w porównaniu do zajmującego miejsce w dające prawo gry w europejskich pucharach Bodo/Glimt.

Napastnicy Vecchia (9/7), Holm (8/1) i nowo pozyskany Ingason nie zagrają dziś.

Najwyraźniej te dwie drużyny są dość dobrze ze sobą zaznajomione, ponieważ w prawie każdym pojedynku head-to-head żadnej ze stron nie udało się zachować czystego konta. Zdecydowanie widzę ten sam scenariusz w nadchodzącym, ponieważ obaj ostatnio wykazują przyzwoitą moc i na pewno czują się bardziej komfortowo w bardziej agresywnym podejściu.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
30 lipca, 18:00 BTTS (co to jest?) 1.62
Author: Isobel Hughes