Typ dnia: Nordsjealand – Lungby

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Nordsjealand – Lungby, rozgrywany w ramach duńskiej Superligi, w poniedziałek 1 sierpnia 2022 roku, o godzinie 19:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Nordsjaelland kontynuuje swój pewny początek sezonu, odnotowując drugie zwycięstwo w poprzedniej kolejce na wyjeździe z Brondby – 1:3.

Objęli prowadzenie już na początku meczu bo w 3. minucie i chociaż nie długo po rozpoczęciu drugiej części gry, stracili gola z rzutu karnego, to nie zrobiło to na nich wielkiego wrażeni, a ich skuteczność z była na niemal idealnym poziomie, ponieważ dodali dwa kolejne gole do wyniku i zasłużenie celebrowali zwycięstwo, po raz drugi w tym sezonie.

Przed tym starciem nie powinni się martwić o nowe kontuzje.

Lyngby, przeciwnie, nie był w stanie zdobyć punktów, w ostatniej kolejce na wyjeździe przeciwko lekko faworyzowanym Horsens, kiedy ponieśli niewielką porażkę 1:0.

Goście stracili jedynego w tym starciu gola, które strzelił Jacobsen w 21. minucie, nie wykorzystując przewagi posiadania piłki podczas całego spotkania.

W składzie gości powinno nadal brakować obrońcy Bjellandowa (1/0), a napastnik Gytkjaer pozostaje na razie niepewny gry.

Niezaprzeczalnie gospodarze radzą sobie całkiem pewnie od początku nowego sezonu i zdecydowanie widzę, jak wkładają maksymalny wysiłek, aby kontynuować bardzo dobrą serię.

Nie powinno to stanowić większego problemu, ponieważ generalnie są lepszym zespołem, który jest zdolny do ogrania przeciętnego Lyngby, przynajmniej tak to wygląda teraz w moich oczach.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
1 sierpnia, 19:00 1 1.77
Author: Isobel Hughes