Typ dnia: Niemcy – Węgry

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Niemcy – Węgry, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w piątek 23 września 2022 roku, o godzinie 20:45.

Niemcy mieli niepewny start w rozgrywkach Ligi Narodów, ponieważ zanotowali tylko remisy w pierwszych trzech meczach, ale okazali się dość dominujący w ostatnim meczu u siebie z Włochami, kiedy przekonująco ich pokonali wynikiem 5:2.

Obecnie zajmują 2. miejsce w grupie, zostawiając w tyle Włochy i Anglię, ale też, co dość zaskakujące, mają jeden punkt straty do liderów z Węgier.

Bramkarz Neuer (113/0, Bayern), obrońcy Klostermann (18/0, RB Lipsk), Tah (16/0, Leverkusen), pomocnicy Reus (48/15, Dortmund), Goretzka (44/14, Bayern), Brandt (38/3, Dortmund), Stach (2/0, Mainz) i napastnik Adeyemi (4/1, Dortmund) tym razem nie zagrają.

Największa niespodzianka grupy – Węgry przystępują do tego starcia bardzo zmotywowani, ponieważ są bardzo blisko zdobycia biletu do fazy play-off, po raz pierwszy od wielu lat w rozgrywkach UEFA.

Ich morale jeszcze bardziej wzmocniło ich ostatnie zwycięstwo na wyjeździe z Anglią, kiedy udowodnili, że bukmacherzy nie mają racji i odnieśli znakomite zwycięstwo 0:4, po raz kolejny udowadniając, że nie mają szacunku dla lepszych zespołów i mogą wygrać z każdym.

W drużynie gości nie zagrają dziś obrońca Nagy (11/2, Puskas) i napastnicy Sallai (36/8, Freiburg), Salloi (4/0, Sporting Kansas) i Schona (8/0, Fehervar).

Mimo że Węgrzy do tej pory sprawiali niespodzianki, byłoby naprawdę nierealne oczekiwać, że zrobią coś wyjątkowego na Red Bull Arena w Lipsku przeciwko czterokrotnym mistrzom świata.

Zwycięstwo gospodarzy, przynajmniej w moich oczach, nie może budzić wątpliwości, a dodatkowo połączenie zakładu z większą liczbą bramek wydaje się dobrym wyborem, ponieważ obie drużyny czują się komfortowo w podejściu ofensywnym, i zdecydowanie Węgrzy są w stanie zagrozić bramce rywala, podczas gdy sami Niemcy są w stanie zdobyć również kila bramek.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
23 września, 20:45 1 & over2.5 1.75
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?




Author: Isobel Hughes