Typ dnia: Monza – Atalanta

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Monza – Atalanta, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w poniedziałek 5 września 2022 roku, o godzinie 18:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Monza nadal nie może złapać swojego rytmu gry w tym sezonie w Serie A, ponieważ obecnie ma serię czterech porażek z rzędu, łatwo przegrywając w ostatniej kolejce na wyjeździe z AS Roma 3:0.

Przez większość czasu w tym starciu mieli posiadanie piłki, ale wyglądali na drużynę, która nie miała pomysłu na grę ofensywną, tracąc dwa razy w pierwszej i jeszcze raz w drugiej części gry, jak wspomniałem powyżej, mają wyraźne problemy i są zdesperowani, aby rozpocząć punktowanie w nowym sezonie Serie A.

Pomocnik D’Alessandro (2/0), obrońca Ranocchia (1/0) nie zagrają, a obrońca Mari (1/0) nie jest pewny występu.

Atalanta spełniła oczekiwania dotyczące ostatniego meczu u siebie z Torino, kiedy odnieśli przekonujące zwycięstwo 3:1, kontynuując tym samym rozgrywki w Serie A bez porażki.

Koopmeiner zaprezentował się w ostatnim meczu całkiem nieźle, strzelając wszystkie trzy bramki dla Atalanty, z których dwa to wykorzystane rzuty karne, natomiast goście prezentowali się dość niepewnie z przodu, ale mimo to byli w stanie strzelić gola na otarcie łez za sprawą Vlasicia w ostatnich dwudziestu minutach meczu .

Obrońcy Palomino, Djimsiti (2/0), pomocnik Muratore odpadają z gry, a napastnik Zapata (4/0) jest na razie wątpliwy.

Drużyna z Bergamo gra obecnie na innym poziomie niż Monza i zdecydowanie sądzę że, wkładają maksymalny wysiłek w wykorzystanie tej idealnej szansy na kolejną trójkę.

Nie powinno to stanowić większego problemu dla faworytów, ponieważ Monza w tym sezonie nie pokazuje prawie nic i po prostu nie można jej uważać za drużynę, która może zrobić coś, o czym warto wspomnieć w nadchodzącym starciu.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
5 września, 18:30 2 1.80
Author: Isobel Hughes