Typ dnia: Manchester United – Liverpool

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Manchester United – Liverpool, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w poniedziałek 22 sierpnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Manchester wywołał spory szok swoim poprzednim występem w Premier League, przegrywając na wyjeździe z Brentford aż 4:0.

Pomimo niekorzystnej sytuacji w posiadaniu piłki od początku, nie pokazali w tym meczu absolutnie nic konkretnego i zostali kompletnie upokorzeni w pierwszej połowie, kiedy stracili aż cztery gole, co wyraźnie wskazuje, że coś jest zdecydowanie nie tak w drużynie z Old Trafford.

W drużynie gospodarzy zabraknie środkowego obrońcy Lindelofa, lewego obrońcy Williamsa, ofensywnego pomocnika Pellistri i najprawdopodobniej napastnika Martiala.

Liverpool przystępuje do tego bardzo oczekiwanego starcia po niepowodzeniu w poprzedniej kolejce u siebie z mocno niedocenianym Crystal Palace, kiedy zdobyli tylko punkt w remisie 1:1, ku zaskoczeniu wszystkich.

Stracili gola w 32 minucie, a na dodatek ich sytuacja pogorszyła się w, ponieważ od 57 minuty grali w osłabieniu, ale mimo to odbili się i wyrównali kilka minut później za sprawą Diaza. Na więcej piłkarzy The Reds nie było stać i musieli tym samym zadowolić się zaledwie jednym punktem.

W drużynie Liverpoolu zabraknie środkowego obrońcy Matipa (1/0), pomocnika Thiago (1/0), a napastnik Firmino (1/0) nie jest pewny występu. Zawieszony jest ofensywny pomocnik Nunez (2/1).

Obie drużyny jeszcze nie zasmakowały swojego pierwszego zwycięstwa w Premier League, ale szczerze mówiąc, te dwie drużyny są obecnie nieporównywalne w każdym aspekcie gry.

Manchester dosłownie się rozpada i po prostu nie sądzę, żeby robili coś wartego wspomnienia przeciwko The Reds, którzy prędzej czy później wykorzystają swoją charakterystyczną grę, a to starcie jest doskonałą okazją, aby to zrobić.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
22 sierpnia, 21:00 2 1.70
Author: Isobel Hughes