Typ dnia: Malmo – Dudelange

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Malmo – Dudelange, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA, w czwartek 4 sierpnia 2022 roku, o godzinie 19:00.

Szwedzka potęga Malmo odniosła zaskakującą porażkę w eliminacjach Ligi Mistrzów przez litewski Zalgiris, przegrywając w obu spotkaniach, a w dwumeczu 0:3.

Rewanż u siebie był szczególnie rozczarowujący, kiedy zostali pokonani 0:2, bardzo mało pokazując z przodu, mimo że zaczęli mecz całkiem dobrze, ale z przebiegu dwumeczu całkowicie zasłużenie odpadli z rozgrywek.

Pomocnicy Siby (2/0), Lewicki (5/0) i napastnik Nalic (4/0) są kontuzjowani. Pomocnik Christiansen (8/2) jest zawieszony.

Dudelange w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów nie zachowało większej wytrzymałości, ponieważ nie udało im się zachować przewagi 1:0 z pierwszego meczu z Pyunikiem.

Przekonująco przegrali drugi mecz u siebie wynikiem 1:4, kończąc tym samym swój trzymeczowy pozytywny bilans i zmierzają w stronę zdecydowanie trudniejszego przeciwnika, który z pewnością jest żądny rewanżu po ostatnich niepowodzeniach.

Pomocnik Gashi (10/1) nie zagra w dzisiejszym meczu.

Jak wspomniano powyżej, Malmo rozczarowało swoich fanów w poprzednim meczu, a to starcie jest dla nich doskonałą okazją do odbicia się i odzyskania sił.

Słabo wypadli w starciu z Zalgirisem, ale zdecydowanie mają więcej do zaoferowania i jestem przekonany, że przekonująco wygrają z Dudelange, które nie jest szczerze mówiąc, drużyną, która ma jakość, aby w pełni konkurować z taką drużyną jak mistrz Szwecji.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
4 sierpnia, 19:00 1 & over2.5 1.90
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes