Typ dnia: Lyon – Troyes

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lyon – Troyes, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w piątek 19 sierpnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Lyon miał drobne problemy związanych z meczem otwarcia w rozgrywkach Ligue 1 u siebie przeciwko Ajaccio, ale mimo wszystko udało im się odnieść zwycięstwo 2:1.

Gospodarze objęli dwubramkowe prowadzenie po golach Tete i Lacazette po dwudziestu dwóch minutach gry, ale od 27. minuty musieli grać w osłabieniu, a kilka chwil później stracili gola z rzutu karnego.

Na szczęście dla nich liczba graczy na boisku została wyrównana tuż przed przerwą i choć Lyon miał inicjatywę w drugiej części, po prostu brakowało im większej kreatywności z piłką, by być bardziej przekonującym w tym spotkaniu.

W dzisiejszym meczu nie zagra napastnik Dembele, pomocnik Aouar (1/0) oraz obrońcy Boateng i Diomande. Bramkarz Lopes (1/0) jest zawieszony.

Troyes rozpoczęli nowy sezon wyraźnie niepewnie, zanotowali dwie porażki w dwóch pierwszych meczach sezonu. W poprzedniej kolejce nie mieli wiele do powiedzenia w meczu przeciwko Toulouse, przegranym u siebie 0:3.

Gospodarze od początku byli zepchnięci do defensywy, niestety w 36. minucie strzelając samobójczego gola, praktycznie wyznaczając kierunek, w którym zmierzało to starcie.

Nie pokazali zbyt wiele w drugiej części, pozwalając gościom na pełną kontrolę i niestety stracili jeszcze dwa gole przed gwizdkiem kończącym to spotkanie.

W drużynie gości tym razem brakuje obrońców Bruusa (2/0) i Conte.

Niezaprzeczalnie Lyon ma po prostu znacznie więcej do zaoferowania w porównaniu ze swoimi przeciwnikami i zdecydowanie sądzę, że włożą maksymalny wysiłek w odnotowanie drugiego zwycięstwa w rozgrywkach Ligue 1.

Różnica jakościowa między tymi dwoma zespołami jest bardzo widoczna i byłbym naprawdę zaskoczony w przypadku porażki gospodarzy, a ponadto, wyższa liczba bramek również wygląda na bardzo prawdopodobną, ponieważ Lyon z pewnością ma środki, aby strzelić kilka goli, i najprawdopodobniej od początku będzie starał się atakować pełną parą.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
19 sierpnia, 21:00 1 & over2.5 1.73
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes