Typ dnia: Lille – Toulouse

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lille – Toulouse, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w sobotę 17 września 2022 roku, o godzinie 21:00.

Lille przystępuje do tego starcia po porażce w ostatniej kolejce wyjazdowej z lekko faworyzowaną Marsylią 2:1, obiektywnie patrząc Lille było słabsze w niemal każdym aspekcie gry i zasłużenie przegrało ten mecz.

Goście otworzyli spotkanie w lepszy sposób i objęli prowadzenie po golu Ismaila w 12 minucie, ale stracili impet w kolejnych minutach, tracąc prowadzenie trzynaście minut później i nie mogli zrobić wiele, aby uniemożliwić gospodarzom skuteczną grę. Marsylia zadała decydujący cios w 61minucie.

Lille zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach, odnotowując trzy zwycięstwa od początku nowego sezonu Ligue 1.

Obrońca Djalo (7/1) jest zawieszony. Gospodarzom zabraknie też pomocników Zhegrovy (5/0), Cabelli (3/0) i napastnika Weaha, który do tej pory nie grał.

Tuluza zakończyła negatywną passę w ostatniej kolejce u siebie przeciwko Reims, kiedy zrobili wystarczająco dużo, aby odnieść zwycięstwo 1:0.

Zdobyli jedynego gola w tym starciu za sprawą Aboukhlala w 31 minucie. Gra w przewadze na boisku w ciągu ostatnich pół godziny znacznie ułatwiło im pracę, ponieważ zachowali nienaruszoną bramkę bez większych trudności, także dzięki dość pasywnemu podejściu strony przeciwnej.

Toulouse zajmuje 11 miejsce w tabeli, mając dwa punkty straty w porównaniu z rywalami w nadchodzącym starciu.

Goście nie mogą liczyć na bramkarza Restesa, obrońcę Zandena (4/0), pomocnika Tsingarasa oraz napastników Healeya (3/1) i Ratao (6/2).

Lille ma ostatnio problemy z występami w domu, ale to starcie jest dla nich świetną okazją do poprawy swoich statystyk, ponieważ Toulouse wydaje się być niekreatywna na wyjazdach i jest zdecydowanie poza formą pomimo ostatniego sukcesu.

Jeśli gospodarze podejdą tutaj w charakterystyczny sposób, to jestem przekonany, że zwycięstwo będzie należeć do nich, wystarczy niewielka poprawa w formacji ofensywnej.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
17 września, 21:00 1 1.80
Author: Isobel Hughes