Typ dnia: Legia Warszawa – Piast Gliwice

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Legia Warszawa – Piast Gliwice, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w piątek 5 sierpnia 2022 roku, o godzinie 20:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Legia przystępuje do tego starcia po dość zaskakującej porażce w ostatnim meczu na wyjeździe z Cracovią, przegrywając przekonująco to spotkanie 3:0.

Pomimo przewagi w posiadaniu piłki, goście zostali ograni przez kontry przeciwników, tracąc raz w pierwszej i jeszcze dwa razy podczas drugiej połowy, niestety, brakowało im więcej kreatywności na finiszu, aby uzyskać lepszy wynik w tym spotkaniu.

Środkowy obrońca Nawrocki (1/0) i napastnik Kramer (bez występu w tym sezonie) nie zagrają w drużynie Legii. Obrońca Johansson też nie będzie gotowy na ten mecz.

Piast przeżywa trudny okres od początku nowego sezonu w Ekstraklasie, bo ma dwie porażki z rzędu, przegrywając na własnym boisku swój ostatni występ z Zagłębiem 0:1.

Stracili jedynego w tym starciu gola, którego zdobył Gaprindashili w 64. minucie i chociaż uzyskali przewagę liczebną na boisku zaledwie trzy minuty później, gospodarze po prostu okazali się zbyt pasywni z przodu, by odpowiednio zareagować.

Ofensywny pomocnik Kostadinov (6/0, ostatni sezon) pozostaje kontuzjowany. Defender Huk (1/0) również odpadł z gry.

Gospodarze zagrali ostatnio dość niepewnie, ale sezon dopiero się rozpoczął i jestem przekonany, że odzyskają pewność siebie w nadchodzących meczach.

To starcie jest doskonałą okazją do podniesienia morale, ponieważ goście są wyraźnie wytrąceni z równowagi i byłbym naprawdę zaskoczony każdym innym wynikiem poza zwycięstwem Legii.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
5 sierpnia, 20:30 1 2.00
Author: Isobel Hughes