Typ dnia: Lechia Gdańsk – Akademija Pandev

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lechia Gdańsk – Akademija Pandev, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Konferencji UEFA, w czwartek 7 lipca 2022 roku, o godzinie 20:15.

Możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600zł w FORTUNA zakłady bukmacherskie!
Może sprawdzisz to teraz?

Lechia Gdańsk wyglądała całkiem przyzwoicie przez cały poprzedni sezon, i ostatecznie zajęła czwarte miejsce w polskiej Ekstraklasie, kwalifikując się ostatecznie do europejskich pucharów.

Byli szczególnie silni u siebie, rzadko przegrywając w meczach domowych, więc nie ma wątpliwości, że będą próbować atakować od samego początku i wykorzystać ten czynnik w nadchodzących meczach europejskich pucharów.

W pierwszym meczu towarzyskim przegrali z Rakowem 1:2, ale potem poprawili się z Wisłą Płock, wygrywając 6:3 i z Radomiakiem Radom, wygrywając 2:1 w zeszły czwartek (rozegrali mecz w formacie 4×30 minut).

Na razie nie zmienili zbytnio zespołu, prawie całkowicie zachowując rdzeń drużyny.

Akademija Pandev zakończyła poprzedni sezon na drugiej pozycji w krajowej lidze, ale klub wydaje się mieć różnego rodzaju kłopoty przed nowym.

Ich funkcjonowanie nie wydaje się na razie jasne, ponieważ mają problemy finansowe i rozważają anulowanie swojego udziału w pierwszej lidze Macedonii Północnej. Tym samym ich atmosfera nie może być nawet zbliżona do pozytywnej.

W meczach przedsezonowych pozostawili dość mało imponujący wizerunek, przegrywając z FC Ballkani 1:6, wygrywając z Chermo More 2:1, a następnie przegrywając z Levskim Sofia 3:1 i z CSKA 1948 Sofia z takim samym wynikiem w ostatnią środę .

Środkowy obrońca Joković i napastnik Gjorgjievski odeszli do serbskich drużyn Proleter i Vozdovac. Kilku ważnych graczy odeszło na zasadzie wolnego transferu.

Lechia Gdańsk jest jedną z najsilniejszych drużyn w tej rundzie kwalifikacyjnej i byłby faworytem przeciwko prawdopodobnie wszystkim startującym drużyną.

Podczas przygotowań wyglądali całkiem przyzwoicie i bardzo ofensywnie i jeśli potraktują tę grę poważnie (a nie ma powodu, żeby nie), ich awans powinien być przypieczętowany już w pierwszym meczu.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
7 lipca, 20:15 1 (AH: -2) 1.66
Author: Isobel Hughes