Typ dnia: Kiel – Kaiserslautern

Sprawdź nasz typ dni na mecz Kiel – Kaiserslautern, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w sobotę 23 lipca 2022 roku, o godzinie 13:00.

Holstein Kiel spisał się przyzwoicie w meczu otwarcia nowego sezonu na wyjeździe z nieco faworyzowanym Greuther Furth, kiedy zdobyli punkt w remisie 2:2.

Podczas pierwszej połowy byli bardziej kreatywni z piłką i objęli prowadzenie za sprawą Beckerema w 29. minucie, jednak później napotkali pewne trudności, ponieważ gospodarze przejęli kontrolę nad starciem i strzelili dwa gole do 76. minuty.

Na szczęście cztery minuty później goście wywalczyli rzut karny i po perfekcyjnej egzekucji Muhlinga, Kiel zdobył punkt w swoim pierwszym meczu w sezonie.

W drużynie gospodarzy brakuje środkowego obrońcy Wahla (18/0), defensywnego pomocnika Bengera (10/0) oraz ofensywnych zawodników Wriedta (15/3) i Awuku. Statystyki pochodzą z poprzedniego sezonu.

Kaiserslautern wykonał dobrą robotę w swoim pierwszym meczu u siebie z niewygodnym Hanowerem, świętując zwycięstwo 2:1.

Gospodarze otworzyli się na bardziej defensywną postawę i czekali na swoje szanse poprzez kontry, taktykę przyniosła efekty, ponieważ objęli prowadzenie w 11 minucie po golu Wunderlichema. Mimo to goście byli w tym meczu wyraźnie bardziej agresywni i choć zajęło im to trochę czasu, wyrównali w 80. minucie.

Tuż przed zakończeniem meczu Krause dołożył jeszcze jedną bramkę, tym samym rozpoczynając nowy sezon w najlepszy możliwy sposób.

Skrzydłowy Zolinski (26/4, ostatni sezon w AUE) i napastnik Stavridis (poprzedni sezon w K’lautern U19) są nieobecni. Pomocnicy Klingenburg (27/2, ostatni sezon) i Ciftci (20/1, ostatni sezon) nie są pewni występu.

W trakcie przygotowań Kiel prezentował się dość pewnie, ponieważ nie zaznał porażki we wszystkich swoich czterech meczach, ale także pokazał więcej niż przyzwoity potencjał ofensywny ostatnim razem na wyjeździe, więc szczerze sądzę, że mają środki, by wygrać dzisiejszy mecz.

Jednak goście są zdecydowanie w stanie urozmaicić ten mecz, zwłaszcza po zwycięstwie w pierwszej rundzie, które podnosi morale, więc zabezpieczenie zakładu remisem powinno być rozsądną rzeczą do rozważenia, przynajmniej moim zdaniem.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
21 lipca, 13:00 1 (DnB) 1.57
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes