Typ dnia: HJK Helsinki – Real Betis

Sprawdź nasz typ dnia na mecz HJK Helsinki – Real Betis, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 8 września 2022 roku, o godzinie 18:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

HJK może być bardzo zadowolony ze swoich występów w Europie, ponieważ po raz drugi w historii klubu udało im się zdobyć bilet do fazy grupowej, co według ich standardów jest godne podziwu.

Przystępują do tego meczu otwarcia po dość pewnych występach w Finlandii, wygrywając ostatnio z HIFK u siebie 2:1, ale przeciwko lepszemu hiszpańskiemu przeciwnikowi trudno będzie im utrzymać konkurencyjność przez cały mecz.

Obrońca Moren (4/0), pomocnik Martic (9/1) i napastnik Riski (2/0) nie będą do dyspozycji trenera.

Betis ma wszelkie powody, aby podejść do tego starcia z dużymi oczekiwaniami, ponieważ w LaLiga wykonują świetną robotę, przegrywając do tej pory tylko jeden mecz w La Liga z Realem Madryt na wyjeździe 2:1, zajmując obecnie 4. miejsce w rozgrywkach.

Nadchodzący mecz będzie pierwszym europejskim występem dla Betisu w tym sezonie, a ich cel jest dość prosty, ponieważ wszystko inne oprócz zwycięstwa byłoby naprawdę rozczarowujące dla Hiszpanów.

Pomocnicy Camarasa i Carvalho (3/0) nie zagrają w tym meczu.

Drużyna hiszpańska ma po prostu więcej do zaoferowania w każdym aspekcie gry i jestem pewien, że są w pełni zmotywowani do rozpoczęcia europejskiej kampanii w najlepszy możliwy sposób. HJK wygląda ostatnio dobrze, ale pod względem jakości po prostu nie są na tym samym poziomie i jak wspomnieliśmy powyżej, trudno uważać, że mają jakiekolwiek szanse w nadchodzącym spotkaniu z drużyną gości.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
8 września, 18:45 2 (HA: -1.5) 2.00
Author: Isobel Hughes