Typ dnia: Goteborg – Degerfors

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Goteborg – Degerfors, rozgrywany w ramach szwedzkiej Allsvenskan, w poniedziałek 4 lipca 2022 roku, o godzinie 19:00.

Goteborg miał pewne trudności w ostatnim występie ligowym na wyjeździe przeciwko Sirius, wygrywając nieznacznie 1:2.

Stracili gola w 36 minucie, ale zdołali odpowiedzieć w najlepszy możliwy sposób, ponieważ wyrównali po golu Norlina w ostatnich minutach pierwszej części i objęli prowadzenie za sprawą Yakoba w 61 minucie.

Dzięki temu zwycięstwu Goteborg zajmuje 9. miejsce w tabeli, z czterema punktami straty w porównaniu z zajmującym miejsce dające prawo gry w europejskich pucharach – Djuragrden.

Ofensywny pomocnik Kahed pozostaje nieobecny bez gry w tym sezonie.

Degerfors zaprezentowali się przyzwoicie w ostatnim meczu u siebie z faworyzowanym AIK, ponieważ zdołali remisować i zdobyli punkt w remisie 1:1.

Gospodarze strzelili pierwszego gola za sprawą Djurdjicia w 13 minucie., ale nie zdołali dowieźć prowadzenia do końca pierwszej części gry, tracąc wyrównującą bramkę tuż przed przerwą, grając ze zbyt dużą biernością w drugiej części gry, aby zdobyć zwycięską bramkę.

Obecnie zajmują 15. miejsce w tabeli, tylko o punkt przed znajdującym się na ostatnim miejscu Helsingborgiem.

Goście zagrają bez obrońców Wallina (jak dotąd bez występu), Mukiibi (3/0) i pomocnika Anderssona (1/0).

Mimo że ich obecne miejsce w tabeli tego nie mówi, Goteborg może być bardzo zadowolony ze swoich ostatnich występów, ponieważ mają serii dwóch zwycięskich meczów i zdecydowanie chcą kontynuować tę dobrą passę.

Zmierzą się z jedną z najsłabszych drużyn do tej pory w tym sezonie, fakt, który należy tutaj wziąć pod uwagę, i po prostu nie sądzę, żeby przegapili tę idealną okazję na kolejne trzy punkty.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
4 lipca, 19:00 1 1.68
Możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600zł w FORTUNA zakłady bukmacherskie!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes