Typ dnia: Genk – Cercle Brugge

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Genk – Cercle Brugge, rozgrywany w ramach belgijskiej Jupiler League, w sobotę 20 sierpnia 2022 roku, o godzinie 18:15.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Genk nadal gra pewnie, ponieważ mas serię 3 zwycięskich meczów z rzędu w Jupiler League, wygrywając z Waregem ostatnim razem na wyjeździe z przekonującym wynikiem 1:4.

Goście praktycznie przesoądzili wynik meczu po pierwszej części, ponieważ mieli sporą przewagę 1:3, wciąż ostrzejsi z piłką w drugiej części i skutecznie dopisali jeszcze jedną bramkę do końcowego wyniku w tym meczu.

Genk zajmuje 2. miejsce w tabeli, mając o trzy punkty mniej w porównaniu do liderów z Antwerpii.

Obrońca Sadick i napastnicy Abid i Oyen (1/0) nie zagrają w tym meczu.

Cercle Brugge nie spisało się najlepiej w swoim w ostatnim meczu u siebie z Mechelen, kiedy zdobyli tylko punkt w bezbramkowym remisie.

Gospodarze otworzyli mecz w dość pasywnym stylu i chociaż wyglądali na nieco bardziej agresywnych, gdy starcie przeszło na drugą część, to po prostu nie wystarczyło, aby tutaj zrobić zauważalną różnicę.

Cercle Brugge plasuje się obecnie na 15. miejscu w tabeli, z zebranymi do tej pory czterema punktami w rozgrywkach ligowych.

Obrońcy David, Miangue (1/0) i Utkus (2/0) są wykluczeni z gry.

Przy obecnym stanie rzeczy Genk nabrał pozytywnego rozpędu i na pewno zrobi wszystko, aby go nie złamać tak długo, jak to możliwe.

Ich linia ofensywna funkcjonuje niemal perfekcyjnie, ponieważ są jak dotąd najskuteczniejszą drużyną w rozgrywkach Jupiler League, a jeśli powtórzą swoje występy z poprzednich meczów, nie ma absolutnie żadnego powodu, by kwestionować ich kolejny pozytywny wynik w nadchodzącym spotkaniu .

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
20 sierpnia, 18:15 1 1.66
Author: Isobel Hughes