Typ dnia: Fortuna Dusseldorf – Paderborn

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fortuna Dusseldorf – Paderborn, rozgrywany w ramach niemieckiej 2 Bundesligi, w piątek 22 lipca 2022 roku, o godzinie 18:30.

Dusseldorf wkracza w to starcie po podnoszącym morale początku nowego sezonu, kiedy odnieśli zwycięstwo w pierwszym meczu na wyjeździe z Magdeburgiem, 1:2.

Zdobyli pierwszą bramkę z rzutu karnego wykonanego przez Henningsa w ostatnich minutach pierwszej części, wykorzystując impet w najlepszy możliwy sposób, ponieważ podwyższyli prowadzenie na początku drugiej za sprawą Klausa, ale mimo to napotkali pewne problemy, po stracie gola zaledwie kilka minut później, ale na szczęście wynik pozostał niezmieniony do końca meczu.

Zabraknie prawego obrońcy Zimmermanna (27/3, ostatni sezon), ofensywnego pomocnika Ampomaha i napastnika Ginczka (9/3, ostatni sezon).

Paderborn nie mógł sobie wyobrazić lepszego rozpoczęcia sezonu, ponieważ w pierwszej rundzie u siebie z Karlsruher osiągnęli dość dominującą pozycję, kiedy całkowicie zmiażdżyli ich zwycięstwem 5:0.

Wyglądali trochę niepewnie z piłką podczas pierwszej połowy, ale uwolnili swój pełny potencjał ofensywny po przerwie, ponieważ udało im się zdobyć aż pięć bramek, po prostu będąc drużyną, która była lepsza pod każdym względem w tym meczu.

Defensywny pomocnik Klefisch (32/1, ostatni sezon w Viktorii Koln), pomocnicy Mehlem (24/1, ostatni sezon) i ofensywny Klaas (36/9, ostatni sezon w Osnabrucku) są wykluczeni z gry.

Obie drużyny przystępują do tego starcia zdeterminowane, aby kontynuować swój pozytywny start, więc od każdego z nich należy oczekiwać maksymalnego skupienia i zaangażowania.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
22 lipca, 18:30 over2.5 1.61
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes