Typ dnia: Ferencvaros – Slovan Bratysława

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ferencvaros – Slovan Bratysława, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 20 lipca 2022 roku, o godzinie 20:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

W pierwszej rundzie eliminacji Ferencvaros miał więcej posiadania piłki w pierwszym meczu w Kazachstanie, ale nie wykorzystał swoich sytuacji i ogólnie nie pokazał zbyt wiele.

Jednak sytuacja zmieniła się w drugim meczu, a Ferencvaros był znacznie bardziej dominujący, otwierając grę trzema bramkami w ciągu pierwszych trzydziestu minut, co już przypieczętowało los przeciwnika.

Bez wątpienia podobny styl gry jest ponownie potrzebny, ponieważ rywalizować będą prawdopodobnie do nieco trudniejszym rywalem.

Pomocnik Besic (20.01, ostatni sezon) i napastnik Zubkov (20.1) wciąż są nieobecni. Napastnik Mmae (20/11, ostatni sezon) również nie zagra w dzisiejszym meczu.

Slovan Bratysława miał duże problemy w pierwszym meczu z Dinamo Batumi, remisując bezbramkowo u siebie w pierwszym meczu, pomimo tego, że od zakończenia pierwszej połowy grali w przewadze jednego zawodnika.

Mało tego, na boisku nie było dużej różnicy, a goście nie wyglądali na słabszych mimo przewagi liczebnej.

Rewanż w Batumi nie różnił się zbytnio, gospodarze wyglądali na nieco bardziej aktywną drużynę i nawet objęli prowadzenie w dogrywce w 104. minucie za sprawą Davitashvili, ale to goście odwrócili losy meczu, strzelając dwa gole w ostatnich minutach dogrywki za sprawą Barseghyana i Weissa.

Bramkarz Sulla (9/0, ostatni sezon) i skrzydłowy Chobot nie są gotowi do gry. Środkowy obrońca Abena, jest już gotowy do gry.

Węgrzy nabrali odpowiedniego tempa w poprzednim starciu u siebie i teraz oczekuje, że będą kontynuować grę w ten sam sposób. Slovan Bratysława wyglądał jak drużyna pełna problemów i powinien to być dla nich bardzo trudny mecz.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
20 lipca, 20:00 1 (AH: -1) 1.90
Author: Isobel Hughes