Typ dnia: Fenerbahce – Austria Wiedeń

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fenerbahce – Austria Wiedeń, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA, w czwartek 25 sierpnia 2022 roku, o godzinie 19:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Fenerbahce stworzyło mocne fundamenty pod nadchodzący rewanż wygrywając na wyjeździe pierwsze starcie z Austrią Wiedeń. Goście zwyciężyli 0:2, po raz kolejny udowadniając, że mogą być niebezpieczni, jeśli otrzymają odpowiednie okazje.

Goście objęli prowadzenie po golu Kinga w 8 minucie, obniżając rytm gry i nie pozwalając gospodarzom na wyrównanie. Co więcej, zdobyli przewagę liczebną na boisku w 83 minucie i ukoronowali swój bardziej stabilny występ kolejnym trafieniem, tym razem Dursuna sześć minut później.

Obrońcy Aziz, Sangare oraz napastnicy Bruma i King nie zagrają w dzisiejszym meczu.

Austriacki zespół jest na skraju wyeliminowania z Ligi Europy, ponieważ ich porażka 0:2 z pierwszego meczu będzie z pewnością trudna do odrobienia, zwłaszcza w Turcji.

Stworzyli kilka przyzwoitych okazji, ale ich skuteczność nie była na pożądanym poziomie, więc szczerze mówiąc wynik nie był wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich ogólną wydajność w tym starciu.

Środkowy obrońca Galvao jest zawieszony. Kontuzjowani są lewi obrońcy Baltaxa, El Sheiwi, pomocnicy Smrcka, Wustinger i napastnik Raguz.

Trudno jest wyobrazić sobie drużynę turecką, która pozwoliłaby zniweczyć tę znaczącą przewagę, szczególnie w Stambule przed własną publicznością, i zdecydowanie widzę, jak wkładają maksymalny wysiłek w potwierdzenie swojego biletu do fazy grupowej.

Zresztą prędzej czy później goście będą musieli się otworzyć i zaryzykować, co Fenerbahce jest w stanie wykorzystać i moim zdaniem odnieść kolejne przekonujące zwycięstwo w nadchodzącym spotkaniu.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
25 sierpnia, 19:00 1 (AH: -1) 1.67
Author: Isobel Hughes