Typ dnia: FC Kopenhaga – Sevilla

Sprawdź nasz typ dnia na mecz FC Kopenhaga – Sevilla, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 14 września 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Kopenhaga nie pokazała zbyt wiele w pierwszym starciu grupowym w Niemczech z faworyzowanym Dortmundem, ponieważ poniosła dość przekonującą porażkę 3:0, pokazując jak wilka różnica dzieli te dwa zespoły.

Goście byli zepchnięci do defensywy od początku i po prostu nie mieli pomysłów na zatrzymanie gospodarzy, gdyż tracili dwa gole w pierwszej i jednego w drugiej części meczu, grając zbyt biernie z przodu, aby to starcie było nieco bardziej interesujące pod względem bramkowym.

Napastnik Cornelius (1/0) nie jest pewny występu, a nie zdolni do gry pozostają obrońca Oikonomou, pomocnik Amoo i bramkarz Grabara (2/0).

Sevilla również poniosła dość niewygodną porażkę w zeszłym tygodniu u siebie z Manchesterem City 0:4, ale ogólnie rzecz biorąc, różnica między tymi dwoma zespołami jest po prostu zbyt duża, a każdy inny wynik byłby naprawdę niespodzianką.

Sevilla od początku znajdowała się w całkowicie podporządkowanej pozycji, przegrywając w każdym aspekcie gry i po prostu nie mogła powstrzymać Obywateli przed ich kompletną dominacją, mając zdecydowanie nadzieję, że ich występ w drugiej kolejce grupowej będzie bardziej satysfakcjonujący.

Ofensywny pomocnik Corona (1/0), obrońca Marcao i pomocnik Torres (3/1) nie powinni dziś zagrać.

W drugim meczu sytuacja jest znacznie lepsza dla hiszpańskiego składu, którego przeciwnicy są po prostu na niższym poziomie w porównaniu z Manchesterem City, a biorąc pod uwagę fakt, że mają większe doświadczenie w Europie, szczerze uważam, że Sevilla ma środki, aby się odbić i odnotować swoje pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

Mimo to proponuję zabezpieczenie zakładu remisem, ponieważ goście nie są ostatnio tak przekonujący na wyjazdach, a Kopenhaga może znaleźć motywację na własnym boisku.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
14 września, 21:00 2 (DnB) 1.52
Author: Isobel Hughes