Typ dnia: Famalicao – Benfica Lizbona

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Famalicao – Benfica Lizbona, rozgrywany w ramach ligi portugalskiej, w sobotę 10 września 2022 roku, o godzinie 16:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Famalicao pokazało bardzo niewiele w ostatniej rundzie wyjazdowej przeciwko Portimonense, kiedy nie byli zbyt kreatywni przy piłce i ponieśli niewielką porażkę 1:0.

Stracili jedynego w tym starciu gola w 65. minucie za sprawą Pedrao, będąc po prostu zbyt pasywnym, aby odpowiednio odpowiedzieć i utrudnić sprawę przeciwnej stronie.

Famalicao zajmuje 15. miejsce w tabeli Liga Portugal, mając od początku nowego sezonu widoczne problemy z grą ofensywną.

Środkowy obrońca Queiros, ofensywny Jaime (obaj jak dotąd bez występu) i prawy obrońca Aguirregabiria (1/0) nie zagrają w drużynie gospodarzy.

Benfica wykonała kawał dobrej roboty w pierwszym meczu Ligi Mistrzów u siebie z Maccabi Haifa, wygrywając rutynowo 2:0.

Ich występy w lidze portugalskiej są na razie idealne, ponieważ zajmują czołowe miejsce w tabeli, pozostawiając drugą Bragę z dwoma punktami straty. Jak do tej pory drużyna z Lizbony, nie ma sobie równych w rozgrywkach ligowych.

Obrońcy Victor i Verissimo pozostają nieobecni, a goście nie mogą liczyć na zawieszonego pomocnika Mario (5/4) i ofensywnego Ramosa (5/2). Środkowy obrońca Morato (4/1) nie jest pewny występu.

Obecnie ciesząc się doskonałym bilansem we wszystkich rozgrywkach od maja, piłkarze Benfiki mają na pewno bardzo wysokie morale, a nadchodzące starcie jest doskonałą okazją do przedłużenia ich już godnej pozazdroszczenia passy.

Trudno wyobrazić sobie scenariusz, w którym przegrają ten mecz, ponieważ są w stanie strzelić kilka goli w pojedynkę, więc połączenie większej liczby bramek z ich zwycięstwem wydaje się najbardziej odpowiednim zakładem.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
10 września, 16:30 2 & over2.5 2.10
Author: Isobel Hughes