Typ dnia: Dinamo Zagrzeb – Bodo/Glimt

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dinamo Zagrzeb – Bodo/Glimt, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 24 sierpnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Dinamo nie zachwyciło w ostatnim meczu kwalifikacyjnym na wyjeździe z lekko faworyzowanym Bodo/Glimt, który przegrali minimalnie 1:0.

Stracili jedynego w tym starciu gola w 37 minucie, zwiększając swoją agresywność, w drugiej połowie, ale niestety zabrakło im nieco więcej finezji na finiszu, aby uzyskać lepszy wynik w tym spotkaniu.

W dzisiejszym meczu nie zagrają obrońcy Theophile-Catherine (1/0), Sutalo (1/0), pomocnik Bulat i napastnik Rukavina.

Bodo/Glimt wykonało kawał dobrej roboty w pierwszym meczu kwalifikacji w zeszłym tygodniu u siebie, kiedy okazali się nieco bardziej kreatywni z piłką i są teraz tylko o krok od zostania pierwszym norweskim zespołem, który wejdzie do fazy grupowej Ligi Mistrzów od ponad dekady.

Wyszli na prowadzenie po golu Pellegrino w późnej fazie pierwszej połowy i zdecydowali się na bardziej defensywną postawę po przerwie, wykorzystując brak kreatywności przeciwnika na swoją korzyść i zakończyli to starcie z nienaruszoną bramką.

W drużynie gości wciąż brakuje obrońcy Larsena (6/0), Moe (11/1), pomocników Konradsena (bez występu), Feta (1/0) i napastnika Solbakkena (8/1).

Byliśmy świadkami nieco bardziej pasywnej gry każdej ze stron podczas pierwszego meczu, ale sądząc po obecnym wyniku, po prostu nie sądzę, aby tak było w przypadku rewanżu. Deficyt jednego gola można łatwo zrekompensować, a jeśli ktokolwiek może to zrobić, to z pewnością Chorwaci.

Jednak ofensywna gra jest w zasadzie znakiem rozpoznawczym Bodo/Glimt i zdecydowanie nie podróżują oni do Chorwacji, aby być drużyną pasywną, więc moim zdaniem czeka nas całkiem ciekawa druga część pojedynku, w której potrzebna jest tylko iskierka, aby rozpalić ogień w środę wieczorem.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
24 sierpnia, 21:00 over2.5 1.60
Author: Isobel Hughes