Typ dnia: Cracovia – Legia Warszawa

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Cracovia – Legia Warszawa, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w piątek 29 lipca 2022 roku, o godzinie 20:30.

Cracovia nie mogła sobie wyobrazić lepszego rozpoczęcia sezonu, bo jak na razie świetnie sobie radzi w nowym sezonie, wygrywając w drugim meczu, u siebie z Koroną Kielce 2:0.

Gospodarze byli lepsi od początku i objęli prowadzenie w 29 minucie po golu samobójczym strzelonym przez przeciwną stronę. Kontynuowali ofensywną grę w drugiej połowie i ukoronowali swój lepszy występ kolejnym strzelonym golem przez Rasmussena tuż przed zakończeniem meczu.

Skrzydłowy Konoplanka nadal nie jest gotowy do gry, a wątpliwym pozostaje na razie inny skrzydłowy Zaucha.

Legia odbiła się po remisie w meczu otwarcia i zanotowała swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ostatnim razem u siebie z Zagłębiem Lubin, pokonując ich 2:0.

Wyglądali bardziej kreatywnie z piłką w porównaniu z przeciwnikami, strzelając pierwszego gola jeszcze przed przerwą, którego zdobył Wszołek, nieco bardziej agresywnie prezentowali się także w drugiej części i przypieczętowali swoje zwycięstwo z rzutu karnego wykonanego przez tego samego zawodnika w ostatnich minutach meczu. .

Środkowy obrońca Nawrocki (1/0) i napastnik Kramer nadal są niezdolni do gry, podobnie jak prawy obrońca Johansson.

Cracovia vs Legia Warszawa H2H
21.05.22 Legia vs Cracovia 3:0
05.12.21 Cracovia vs Legia 1:0
18.04.21 Legia vs Cracovia 0:0
22.11.20 Cracovia vs Legia 0:1
09.10.20 Legia vs Cracovia 0:0

Bukmacherzy spodziewają się wyrównanego starcia i szczerze mówiąc podzielam ich opinię. Jest jeszcze dość wcześnie, aby obiektywnie oceniać stałość w ich grze, ale sądząc po dotychczasowej sile każdej drużyny, nie wątpię, że w nadchodzącym spotkaniu zobaczymy, ofensywny, szybki mecz z wieloma sytuacjami pod obiema bramkami.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
29 lipca, 20:30 BTTS (co to jest?) 1.93
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes