Typ dnia: Club Brugge – Leverkusen

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Club Brugge – Leverkusen, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 7 września 2022 roku, o godzinie 21:00.

Club Brugge dobrze spisał się w próbie generalnej przed zbliżającym się spotkaniem Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen, ponieważ ostatnio zdominowali rywali u siebie w Lidze Belgijskiej wygrywając z Cercle Brugge aż 4:0.

Ich cel jest dość prosty, ponieważ nigdy nie przeszli przez fazę grupową Ligi Mistrzów, a to z pewnością będzie jednym z ich głównych celów w tym sezonie.

W dzisiejszym meczu nie zagrają napastnicy Buchanana, Langa (5/1) oraz pomocnicy Ritsa i Vormer (2/0).

Szansa na rehabilitację jest przed niemieckim zespołem, ponieważ ich dotychczasowe występy w rozgrywkach Bundesligi nie dają satysfakcji, gdyż udało im się odnieść tylko jedno zwycięstwo i ponieśli aż cztery porażki, co wyraźnie wskazuje, że mają problemy na początku nowego sezonu.

Ich ostatni występ nie był inny, ponieważ nie spełnili oczekiwań na własnym stadionie przeciwko drużynie z Freiburga, przegrywając to spotkanie 2:3, więc ich pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów jest idealną okazję, aby przełamać tę niemoc.

Goście nie mogą liczyć na bramkarza Luneva (1/0) oraz ofensywnych graczy Wirtza, Bellarabi (1/0) i Adli (1/0).

Obie drużyny mają o co walczyć w nadchodzącym europejskim spotkaniu i na pewno sądzę, że wkładają maksimum wysiłku w rozpoczęcie rozgrywek w najlepszy możliwy sposób. Club Brugge wygląda w tej chwili lepiej, ale niemiecka drużyna ma ogólnie lepszą drużynę i chociaż nie prezentuje się aktualnie zbyt dobrze, nie można pominąć ich zdolności ofensywnych.

Dla mnie wynik jest dość nieprzewidywalny, ale jestem przekonany, że czeka nas całkiem ciekawe starcie i trudno będzie o pasywne podejście i małą liczbę bramek.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
7 września, 21:00 over2.5 1.55
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes