Typ dnia: Celta Vigo – Cadiz

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Celta Vigo – Cadiz, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w piątek 2 września 2022 roku, o godzinie 21:00.

Celta z powodzeniem przełamała blokadę w ostatnim meczu na wyjeździe z Gironą, kiedy zanotowali swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, kończąc mecz wynikiem 0:1.

Goście byli nieco bardziej kreatywni z piłką i objęli prowadzenie na początku drugiej części za sprawą Aspasem, mimo że remis również byłby realistyczny, ponieważ gospodarze stworzyli kilka przyzwoitych okazji i nie zostali zdominowani w tym spotkaniu.

Pomocnik Suarez jest kontuzjowany, a ofensywna Paciencia (3/1) nie jest pewny występu.

Cadiz ma kiepski początek sezonu, ponieważ zanotował 3 porażki w 3 pierwszych meczach sezonu, a ostatni raz przegrał u siebie z Bilbao aż 0:4.

Gospodarze nie mieli nic do powiedzenia w tym spotkaniu, tracąc jedną bramkę w pierwszej połowie oraz trzy kolejne w drugiej części gry.

Goście wciąż muszą radzić sobie bez obrońcy Carcelena oraz pomocników Alcaraza i Andere Garrido, którzy nie grali jeszcze w tym sezonie.

Goście mają w tym sezonie widoczne problemy i desperacko szukają jakiejś zmiany tak szybko, jak to możliwe.

Szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby tak było w tym przypadku, ponieważ Celta ostatnio pokazała widoczną poprawę i na pewno będzie szukała swojego pierwszego domowego zwycięstwa w tym sezonie, scenariusz, który w moich oczach wydaje się bardzo prawdopodobny.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
2 września, 21:00 1 1.73
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes