Typ dnia: Cadiz – Atheltic Bilbao

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Cadiz – Atheltic Bilbao, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w poniedziałek 29 sierpnia 2022 roku, o godzinie 20:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Cadiz wyraźnie ma problemy od początku nowego sezonu, ponieważ nie zasmakowało zwycięstwa w obu meczach rozgrywanych do tej pory, przegrywając ostatni wyjazd z Osasuną 2:0.

Stracili oba gole z rzutów karnych w 37 i 79 minucie, grając z graczem mniej na boisku w ostatnich piętnastu minutach i po prostu nie byli w stanie być bardziej konkurencyjni w tym spotkaniu.

Gospodarze nie mogą skorzystać z defensywnych pomocników San Emeterio (1/0), Alcaraz, zawieszonego Alarcona (2/0), a wątpliwym pozostaje prawy obrońca Iza i ofensywny pomocnik Perea (1/0).

Z drugiej strony Bilbao przystępuje do tego starcia po swoim pierwszym zwycięstwie w tym sezonie u siebie z Valencią, wygrywając ten mecz 1:0.

Bardziej efektywnie wykorzystali swój czas z piłką i w ostatnich minutach pierwszej części objęli prowadzenie za sprawą Berenguera, grając bardziej defensywnie w drugiej części i bez większych trudności utrzymali bramkę nienaruszoną.

Goście muszą sobie radzić bez środkowego obrońcy Martineza, lewego obrońcy Balenziagi, a bramkarz Agirrezabala nie jest pewny gry.

Jak dotąd w rozgrywkach La Liga Bilbao zapewnia bardziej stabilną grę i na pewno ich pierwsze zwycięstwo w sezonie tylko pomogło im poczuć się pewnie w nadchodzącym starciu.

Szczerze mówiąc, myślę, że są znacznie bliżej zwycięstwa, ale to będzie ich pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie, więc zdecydowanie muszę brać pod uwagę także remis.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
29 sierpnia, 21:00 2 (DnB) 1.52
Author: Isobel Hughes