Typ dnia: Benfica Lizbona – Midtjylland

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Benfica Lizbona – Midtjylland, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Benfica przystępuje do tego starcia, chcąc rozpocząć rozgrywki Ligi Mistrzów w najlepszy możliwy sposób, ponieważ w ostatnim sezonie spisywali się bardzo dobrze, kiedy zostali wyeliminowani dopiero przez Liverpool w ćwierćfinale.

To był wielki sukces dla Benfiki, a sądząc po ich przygotowaniach, w których zanotowali tylko zwycięstwa, można oczekiwać, że Portugalczycy zdobędą przewagę w nadchodzącym starciu.

W dzisiejszym meczu nie są pewni występu obrońca Grimaldo (29/5) i pomocnik Weigl (29/2). Nowo pozyskany obrońca Joao Victor i obrońca Lucas Verissimo (10/3) nie zagrają. Statystyki pochodzą z poprzedniego sezonu.

Midtjylland miał trudną drogę do tego etapu kwalifikacji, bo w ostatniej rundzie z AEK z Cypru napotkali pewne problemy, ale mimo to w zeszłym tygodniu w rewanżowym meczu zdobyli bilet do kolejnej rundy, ale dopiero po serii rzutów karnych.

Wyglądali na całkiem pewni siebie w swoim ostatnim meczu w Superlidze, kiedy zmiażdżyli Odense na wyjeździe wynikiem 1:5, ale ich ogólny wygląd w tym sezonie jest przeciętny i na pewno będą mieli trudną przeprawę, aby powalczyć z Portugalczykami.

Wśród gości może zabraknąć napastnika Juniora Brumado, który nie grał jeszcze w tym sezonie, a także bramkarza Lossla (1/0) i pomocnika Evandera (1/0).

Będzie to pierwszy mecz o stawkę dla Benfiki w tym sezonie, ale jak dotąd wykazali się dość dużą stabilnością podczas przygotowań i są całkiem rozsądnie uważani za zdecydowanego faworyta w tym meczu.

Po prostu mają więcej do zaoferowania w porównaniu z rywalami, a ich zwycięstwo nie powinno budzić wątpliwości, natomiast moim zdaniem do zakładu należy doliczyć większą liczbę bramek, ponieważ obie drużyny grają agresywnie i bardziej otwarcie.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
2 sierpnia, 21:00 1 & over2.5 1.86
Author: Isobel Hughes