Typ dnia: Benfica Lizbona – Maccabi Haifa

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Benfica Lizbona – Maccabi Haifa, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 6 września 2022 roku, o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Orły wkraczają w to starcie z bardzo pozytywnym nastawieniem, a ich morale zdecydowanie rośnie, ponieważ od bardzo dawna nie zasmakowali goryczy porażki we wszystkich rozgrywkach i z pewnością są chętni do kontynuowania swojego idealnego biegu.

Mieli pewne problemy związane z ich ostatnim występem u siebie w Liga Portugal przeciwko zdecydowanie niżej notowanej Vizela, wygrywając to spotkanie 2:1. Mimo to ich godne pozazdroszczenia występy nie mogą być kwestionowane i są całkiem zasłużenie uważani za mocnych faworytów w nadchodzącym spotkaniu Ligi Mistrzów.

Gospodarze zagrają bez obrońców Joao Victora i Lucasa Verissimo.

Maccabi zademonstrowało dobrze skoordynowaną grę w decydującym meczu o bilet do Ligi Mistrzów z Crveną Zvezdą, kiedy sprawili niespodziankę w rewanżowym meczu w Belgradzie i zremisowali 2:2, pokazując więcej niż tylko defensywną grę, po zwycięstwie 3:2 u siebie w pierwszym meczu.

Od tego czasu mają bardzo dobrą passę, również w Izraelu i zdecydowanie nie podróżują do Portugalii tylko po to, aby przyjąć jak najniższy wymiar kary.

Przed dzisiejszym meczem brakuje im pomocnika Jabera i obrońcy Meira.

Przy obecnej dyspozycji Orłów trudno wyobrazić sobie scenariusz, w którym przegrają mecz otwarcia, zwłaszcza nie na Estadio da Luz w Lizbonie.

Jednak drużyna izraelska pozostawiła dobre wrażenie w swoim ostatnim występie w eliminacjach Ligi Mistrzów i chociaż ich porażka wydaje się prawie pewna, jestem przekonany, że zaprezentują przynajmniej pewien opór, również z ofensywie, wobec faworyzowanych gospodarzy.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
6 września, 21:00 1 & over2.5 2.80
Author: Isobel Hughes