Typ dnia: Bayer Leverkusen – Atletico Madryt

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bayer Leverkusen – Atletico Madryt, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 13 września 2022 roku o godzinie 21:00.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Leverkusen miał zdecydowanie większe oczekiwania co do meczu otwarcia w rozgrywkach Ligi Mistrzów na wyjeździe do Belgii z Club Brugge, przegrywając to starcie 1:0, pokazując niewiele, zwłaszcza w działaniach ofensywnych.

W ostatnich minutach pierwszej części stracili bramkę za sprawą Sylli, co nieco ożywiło grę drużyny niemieckiej, lecz ich gra była bardzo szablonowa i bez pomysłu na akcję w ofensywie.

Leverkusen wykazuje widoczne problemy w tym sezonie, ponieważ mają tylko jedną wygraną we wszystkich rozgrywkach, ale mimo to niemiecka drużyna ma doświadczenie w grze w elicie i jestem przekonany, że ich występy będą bardziej stabilne w nadchodzących meczach.

Niemcom będzie brakować bramkarza Luneva (1/0), ofensywnych graczy Wirtza, Bellarabi (1/0) i Adli (1/0), a pomocnik Palacios (6/1) pozostaje na razie wątpliwy.

Atletico spełniło oczekiwania w meczu otwarcia u siebie z Porto, kiedy udało im się odnieść niewielkie zwycięstwo 2:1, w dość dramatycznym finiszu.

To starcie było bliskie remisu, ale jak wspomniano powyżej, kibiców czekało niezłe widowisko w końcówce, gdyż gospodarze objęli prowadzenie w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, ale tylko po to, by już pięć minut później stracić prowadzenie po golu z rzutu karnego.

Sprawy stały się jeszcze bardziej interesujące, ponieważ gospodarze zdołali odpowiedzieć i strzelić jeszcze raz za sprawą Griezmanna tuż przed końcem meczu, w ten sposób zdobywając 3 punkty na otwarcie.

Ogólnie rzecz biorąc, Atletico prezentuje się w tym sezonie lepiej w porównaniu z niemieckim składem, ale mimo to przed nimi niełatwe wyzwanie.

Goście nie mogą liczyć na zawieszonego środkowego obrońcą Felipe, kontuzjowanego lewego obrońcę Reguilona, środkowego obrońcę Savicia (2/0) i bramkarza Oblaka (4/0).

Bukmacherzy przewidują wyrównane starcie, więc na BayArena na pewno istnieje możliwość remisu.

Jednak, jak już wcześniej wspomniano, goście niezaprzeczalnie pokazują na razie więcej i choć ich występy na niemieckiej ziemi nie są aż tak pewne, nadal uważam, że są zdolni do zwycięstwa.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
13 września, 21:00 2 (DnB) 1.90
Author: Isobel Hughes