Typ dnia: Austria Wiedeń – Fenerbahce

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Austria Wiedeń – Fenerbahce, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA, w czwartek 18 sierpnia 2022 roku, o godzinie 21:00.

Austria Wiedeń w końcu zdołała się odbić i zakończyć swoją trzymeczową passę bez zwycięstwa w ostatnim występie u siebie w Bundeslidze przeciwko Tirol, wygrywając ten mecz nie bez problemów 2:1.

Gospodarze objęli dwubramkowe prowadzenie po czterdziestu dziewięciu minutach gry, ale także grali w osłabieniu od 33 minuty i chociaż goście zdołali namieszać, gdy zmniejszyli straty w 58 minucie, Austria Wiedeń była na tyle twarda w defensywie, by zachować przewagę do końca starcia.

W drużynie gospodarzy brakuje obrońców Handla (1/0), Baltaxy, El Sheiwi, pomocnika Holandii (3/0), napastników Djuricina i Grubera (2/1).

Fenerbahce miało rutynową robotę w drugim meczu na wyjeździe ze Slovacko, ponieważ ich przewaga 3:0 z pierwszego starcia dała im komfort, więc remis 1:1 był wystarczający, aby wejść do tego ostatniego etapu eliminacje do Ligi Europy.

Ponadto poprawili swoje morale w ostatnim meczu Super Ligi na wyjeździe z Kasimpasa, pokonując ich z aż 0:6, zdecydowanie tworząc mocną podstawę do nadchodzącego starcia w Austrii.

Obrońcy Aziz, Sangare, pomocnik Kahveci i napastnik Pedro pozostają nieobecni. Napastnik Berisha (1/1) nie jest pewny gry.

Przy obecnym stanie rzeczy drużyna gości wykazuje większą spójność i realistycznie rzecz biorąc, jest bliżej zwycięstwa w nadchodzącym, pierwszym meczu. Mimo to wciąż pozostaje pewna doza wątpliwości, jeśli ktokolwiek ma zwyciężyć w pierwszym meczu, to będzie to drużyna z Turcji, która może jednak nie czuć się tak dobrze na wyjeździe, jak w meczach u siebie, więc warto zabezpieczyć zakład remisem.

DATA, GODZINA NASZ TYP KURS W LVBET
18 sierpnia, 21:00 2 (DnB) 1.59
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?
Author: Isobel Hughes